2726
عنوان

مادرم داره از دستم میره

5361 بازدید | 149 پست

دوستان خواهش میکنم یه حمد برای مامانم بخونید.مامانم ۴۵سالشه امبولی ریه شده و بدنش عفونت کرده...هرکس خوند بگه براش صلوات بفرستم...به دعاتون احتیاج دارم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خوندم ایشالا زود خوب بشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
هوالشافی❤️

ممنون عزیزم منم از دکترا قطع امید کردم امیدم فقط و فقط به خدا و ائمه اس

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
کرونا؟؟؟

نه جراحی کرده خون تو یه اش لخته شده

خوندم❤

خدا خیرت بده حاجتت روا

امیدم دیگه دعاهای شماس

اسی حمو آیت الکرسی خوندم،رفتم حرم دعا میکنم براش انشالله که بزودی حال مامانت خوب میشه❤

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2706