2726

برای نوزاد بغلی شدن معنی نداره وقتی واقعا نیاز داره آغوش می‌طلبه شاید از دل درد یا هرچیزی

دنبال لذت های حقیقی و عمیقم،   لذت های آنی مثل خاروندنه، یه لحظه و بعدم هیچ اثری نمیمونه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیاز ب بغل داره تا ۳ ماهگی همینه

اگر خودشو رو ب عقب میکشه و چندساعت بی وقفه گریه میکنه و نفخ داره بدون دل درده

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2728

وای الهی فداش بشمممممممم چهلش درنیومده اونجور اذیت میکنه یکم احتیاط کن زیاد شیر بده

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بعلی شدن ک حرف قدیمیاست اتفاقا هرچی نوازدو بغل بگیره مادر نوزاد ارامش بیشتری داره تماس پوستیتو باهاش زیاد کن بعدم میزاری زمین بیدارمیشه خوابش سبکه ب بغلی شدن ربطی نداره 

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
بعلی شدن ک حرف قدیمیاست اتفاقا هرچی نوازدو بغل بگیره مادر نوزاد ارامش بیشتری داره تماس پوستیتو باهاش ...

دقیقا همه ب من میکفتن بغلش نکن

ولی ی پیرزن بهم گفت حتی وقتیم شیرش نمیدی بغلش کن اون الان میترسه چون قبلا تو شکمت بوده بغلش کن و محبت بهش کن

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌