2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچی قضیه اینه که اونیکه خیلی دوسش دارم ولم کرد الان چند وقته . ولی فک مبکردم هنوز دوسم داره ولی &nb ...

اونیکہ ولت کردہ قطعادوست ندارہ پس ارزش غصہ خوردن ندارہ الکی خودتوعذاب ندہ مطمعناتولیاقتت بھترازاوناس

2738
خدایی خیلی شما زنا بعضباتون ضعیفین..خیلی کم عین من پیدا میشه..چرا انقدر محتاج محبتین؟!!

اییی عزیزم بذار اونی که باید سر راهت قرار بگیره اونوقت میفهمی حاله مارو منم از این حرفا زیاد میزدم تو فقط ادمی که باید هنوز سر راهت قرار نگرفته وگرنه هممون مث همیم 

همینکه نمیتونی باهاش ازدواج کنی این فکرا ب سرت میزنه پاداش نیست که عذابه ... 

😭 خب اونیکه ازدواج کنه دیگه این عذابارو نمیده بهش فقط من میدونم چقدر مهربونه چقدر محبت میکنه مننن منن 

اییی عزیزم بذار اونی که باید سر راهت قرار بگیره اونوقت میفهمی حاله مارو منم از این حرفا زیاد میزدم ت ...

والا من با عشقم ازدواج کردم..

قبلا هم شکیت عشقی داشتم اونم در حد افتضاح..اما زود کنار اومد فراموش کردم..ارزششو نداره هیچکس ک گدایی کنم محبتو ازش

🥰🤱🏻
منو سر لج ننداز میرم زن میگیرم چی گفتی... اینور اونورم ننداز میرم زن میگیرم.. ...

😂😂😂😂عزیزم تو این وضعیت اسی داره سکته میکنه

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
نابود کردی اصلا😂😂😂

😂 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706