2737
2734

چقدر مهربوننننن؟ اینقدر که نهربونه با اون چه جور حرف میزنه ؟ 

چقدر بهش محبت میکنه😭😭😭 من چه جور تحمل کنم ؟ 

زنش یعنی چه شکلیه ؟

خدانکنه من ببینمش با زنش 😭😭😭دغ میکنم به خدااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

🙄🙄🙄

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

عزیزم بمیرم تازه کات کردی ؟

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2738

توچرا بمیری بلا ب دور

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

تازه خبر نداری بغلش میکنه کلی بوسش هم میکنه تو گوشش میگه تو بهترینیی

راستی کی رو میگی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

دختر جمع کن خودتو که میام میزنم تو سرت ها

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

خدانکنه

تازه که نه الان چند ماهیی میشه ولی فکر میکردم هنوز دوسم داره و دوباده برمیگرده ولی الان مطمئن شدم نه دیگه برنمیگرده وایی😭😭😭 دعا کنید برگرده

2706