2737
2734

هنوز توزیع نشده

من نمیزنم کلا56درصد ایمنی میده برا خودم بنظر خودم ارزشی نداره ترجیحا مراعات میکنم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم نمی زنم،جایی نمی رم و اگرم ضروری باشه حتما رعایت می کنم،تازه از پزشکا و پرستارایی که می شناختم پرسیدم گفتن هم عوارض داره و هم اینکه ایمنی زیادی ایجاد نمی کنه خیلیا زدن ولی بازم آنفولانزا گرفتن.

2738
هنوز توزیع نشده من نمیزنم کلا56درصد ایمنی میده برا خودم بنظر خودم ارزشی نداره ترجیحا مراعات میکنم

میشه معنی امضاتو بگی!

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
میشه معنی امضاتو بگی!

چقدر نیزه بلند است نیفتی پسرم

دست این حرمله پست نیفتی پسرم

هرطرف رفت سرت،دست به ان سو بردم

نیزه دار تو بود مست نیفتی پسرم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من نمیزنم.اصلانمیتونم اعتماد کنم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
اصلا چطور اعتماد میکنید هر کوفتی رو وارد بدنتون کنید؟

خب مگه فقط واکسنه

هزارتاچیزدیگه هم هست که اعتمادنداریم وواردبدنمون میکنیم

والامنم خودم اصراری ندارم ولی دکترم تاکیدکرد

گفتم شمادعاکن بیاد باشه منم میزنم

2706