2410
2553

همممش موهام میریزه 

جلوی موهام انقد کم پشت شده کاملا کف سرم پیداس خیلییییم زیاد پیداس اصلا کلا کچل شدم دیگه 

پشت موهامم انقدر کم شده که هیچ کلیپسی به موهام نمیمونه 😭😭😭😭😭

تازه همه ی اینا با وجود مصرف ماینوکسیدیل و اسپیرونولاکتون و فیناستراید و ویتامین و هزار جور کوفت و زهر مار دیگس 😭😭😭

هرکیو میبینم موهاش پرپشته دق میکنم ازینکه من اونحوری نیستم 😭😭😭😭

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

موهای منم کم پشته

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دکتر رفتی؟

اره هزار بار رفتم همینا رو دادن 

خسته شدم دیگه اینا هم فایده ای نداره 

هرسال کمتر میشه موهام 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
عزیزم امپول اهن زدی؟ ازین خارجیا

نه نزدم 

کمخونی ندارم اخه

2714

آزمایش دادی،شاید تیروئیدت کم کاره

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

شامپوتو مثل خمیردندان تغییر بده ریزش خیلی کم میشه .بعدم گیاهی درمان کن با حنا و نخود و اینا

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

اگه آزمایش دادی و مشکلی نداری من حنا و بابونه رو بهت پیشنهاد میدم واسه قطع ریزش....مصرف سبزی شنبلیله هم واسه رشد موئه...هفته ای ی بارم رازیانه بجوشون بخور...

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706