2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام صبح همگی بخیر

ما تازه میخوام بخوابیم شیفت تحویل بدیم به شما و بریم به سوی خواب😁

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728
سلام صبح همگی بخیر ما تازه میخوام بخوابیم شیفت تحویل بدیم به شما و بریم به سوی خواب😁

توام تاحالا بیدار بودی

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

کسایی که تازه از خواب بیدار شدن 

بیاید شیفت و از من تحویل بگیرید ✋😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

صبح یعنی؛یک نگاه

که شور زندگی میدهد

صبح یعنی امید

برای شروعی زیبا

طلوع صبح تون بخیر

به شادابی قطرات شبنم

و نگاهتان به زیبایی گلها

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
عااااالی 👌👌🌹🌹💖💖 سلام صبح زیباتون بخیر 🌺🌺

سلام ممنون زنده باشید🍀🍀🌼

صبح شما هم بخیر🥀

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
صبح یعنی؛یک نگاه که شور زندگی میدهد صبح یعنی امید برای شروعی زیبا طلوع صبح تون بخیر به شادابی ق ...

"صبح" آمده‌ تا ♡عشق♡ بکارد..

باران "محبت"به سرت باز ببارد🍂🍁

"خورشید" رسیده ست که با جوهر نورش 

نقشی ز"خدا" بر "دل پاکت" بنگارد..

دلتون شاد و پر زمهر خدا"لبتون خندون".

.سلام صبح اولین شنبه مهرماه🍂

و اول هفته تون با طراوت  🌹🌹🌹 ‎‌‌‌‌‌‌ ‌ ‎‌‌‌ ‌‌‌‌

2706