2733
2739
عنوان

حس ششم هست 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 75 پست

ببخشید بچه ها اول صبحی من جای د یگه غیر ایتجا ندارم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم😭😭😭میخوام بیشتر بخودم برسم الان تهدیدش کردم بیاتاپیکم ک نوشتم شوهرم

عزیزم مثل منی .چی ازش دیدی

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2731
هر چی بگید امتحان کردم ب خودم رسیدم ن غر زدم ن پیله  .چند نفر بهم‌گفتن طرف خیلی ناز و عشوه اییه ...

درست میشه عزیز بچه که بزرگتر بشه شوهرت درست میشه از کجا میدونی با کسیه وقتی بچه میاد مردا اولش اینجوری میسن

هشت ماهشه. همه تلاشی می کنم زنگ میزنم میگه نزنک. نمیزنم هم اصلا خودش نمیزنگه. صبح تا شب .قبلا همش بی ...

عزيزم حتما با بزرگترهات مشورت كن اينجا مشورت نخواه،اين حرفم اويزه گوشت كن مردها دنيا دنيا خيانت كنن وقتى پاى زندگيشون و زن و بچشون بياد وسط و احساس خطر كنن زن و بچشونو انتخاب ميكنن نه يه زنى كه رفته رو سر زندگى يه زن ديگه سوار شده

2738
درست میشه عزیز بچه که بزرگتر بشه شوهرت درست میشه از کجا میدونی با کسیه وقتی بچه میاد مردا اولش اینجو ...

کلا عوض شده .محبت آبکی دل و حواسش نیست. چی بکم اخه زنا متوجه میشن تغییر رفتار همسرشون.بی توجهی

عزيزم حتما با بزرگترهات مشورت كن اينجا مشورت نخواه،اين حرفم اويزه گوشت كن مردها دنيا دنيا خيانت كنن ...

ولی من برام خیلی سخته

درچ حدبودرابطشون

مجازی و تلفنی مطمنم .محل کارش دوره د یگه خدا میدونه .

به خاطر آمدن عضو جدید هنوز عادت نکرده درست میشه 

چی بگم اخه ‌.ا ون ک باید ناز کنه منم ولی ا ون  ادا در میاره

2706