2733
2739
عنوان

زندگیم خیلی تکراریه

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دشواره

میدونم به مرور تغییر بده 

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2731
اتفاقا مشکل اصلیمم خوابه  ارزومه بتونم و بخوام و ..که ۱۲,۱یا دو شب بخوابم چند ماهه اینجوریم

اون که تنظیمش دست خودته...

اما من روزها به خاطر اینکه بچه کوچیک دارم و اون نخوابه و شبها زود بخوابه،خودمم نمیخوابم،شبها هم از درد رفلاکس نمیخوابم....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
نه نکن خودکشی خیلی بده

تحمل کرونا برام عذاب آور شده دیگه😥

همش میگم کاش بمیرم و دیگه این روزا رو نبینم

فک می کنم آخرش این مریضی باهامون میمونه دیگه فقط راه خلاصی مردنه😭😭

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
باز خوبه تو عشق داری  که باهاش قهر اشتی کنی.  ما چی😐☹️

انشالله خدا یه عشق خوب نصیبت کنه 💓

تلزه من مشکلم  همین نیستم مثلا همین  دیشب باهاش دعوا کردم خودم شروع کردم  اونم قلبش ناراحته دوباره درد گرفت قلبش و اصلا نشد  ناراحتی بینمونو رفع کنیم 

فقط  کاش زود بهش برسم تا لااقل یکم از این مشکلات کم یشه

تحمل کرونا برام عذاب آور شده دیگه😥 همش میگم کاش بمیرم و دیگه این روزا رو نبینم فک می کنم آخرش این ...

نه نگران نباش ،خدا بزرگه

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩
2738
انشالله خدا یه عشق خوب نصیبت کنه 💓 تلزه من مشکلم  همین نیستم مثلا همین  دیشب باهاش دع ...

انشاالله به زودی برسی بهش.♥

مراعات اون بنده خداروهم بکن

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

به این فکر کن خدا تو تقدیرت ۹۰ سال عمر گذاشته ولی خدایی نکرده ۲۰ سالشه با فلج مغزی .اون موقعه دیگه تکرارن ولی با سلامت بدون استرس میشه واست آرزو پس ناشکری نگن شاد باش

به این فکر کن خدا تو تقدیرت ۹۰ سال عمر گذاشته ولی خدایی نکرده ۲۰ سالشه با فلج مغزی .اون موقعه دیگه ت ...

اره البته ،خداروشکر 💕💕💕💕💕💕💕

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩

کرونای لعنتی گند زد ب  زندگی مون😫

کم استرس داشتیم با وجود این بدترشد😪

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706