2726

هروقت میریم مهمونی میرم تو فکر! چرا با اینکه مشکل خاصی تو زندگیم ندارم بجز یکم مشکل مالی انقدر بچه هام لاغر و کم روئن؟! دیگه خسته شدم از نگاهای مردم! دخترم پنج سالشه ۱۷ کیلوئه!!!!😭😭😭 دکترم بردم میگه مشکلی نداره ژنتیکشه احتمالا والا خودم انقدر چاقم که!😒

به تغذیشون برس

دیگه چقدر؟! انقدر بهشون غذاهای خوشمزه و تازه میدم همه میگن باورمون نمیشه بچه هات غذاهای ب این خوشمزگی رو نمیخورن. اصلا یه وضعی داریم! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سویق گندم بده,  کم روئی هم بخاطر ژنتیک وتربیتشه

اره میدونم بخاطر تربیته برای همین خیلی ناراحتم

همیشه ارزو داشتم یه مادر مهربون باشم اما نمیدونم چرا نشد

بچه اولم نارس بدنیا اومد و من خیلی سرش اذیت شدم کمک حالم ندارم دلسوز ندارم انگار اینا بهم فشار اورد بچمم بی قرار بود دیگه بدتر شدم الان صبرم کمه زود عصبانی میشم 

دختر خواهر من کلاس اوله ۱۸ کیلو هست خود دختر من تو ۵ سال هست ۱۷ کیلو ولی من حساس نیستم 

شاید بد نباشه هم شما هم استارتر با یک متخصص طب سنتی مشورت کنید 😊

کمکتون میکنه با توجه به طبع و مزاج ذاتی بچه ها

تغذیه شون اصلاح کنید 

شربت اشتها بهش بده

من خودم لاغرم و از بچگی لاغر بودم احتمالا منم بخاطر ژنتیکه ولی من تو دلم همیشه از مامانم و خانوادم ناراحتم که چرا از همون بچگی منو خوب تقویت نکردن که بنیه خوبی داشته باشم تو دلم میگم بر فرض ژنتیک هم باشه ولی با تقویت کردن میشد درست بشه یه بچه معمول شاید با یه بشقاب غذا به وزن مورد نظر برسه ولی بچه لاغر رو باید با دارو و تقویت کردن دو بشقاب غذا بهش داد تا به اون وزن برسه

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
شاید بد نباشه هم شما هم استارتر با یک متخصص طب سنتی مشورت کنید 😊 کمکتون میکنه با توجه به طبع و مزا ...

همه بچه های ما تو سن ۴ تا ۸ سالگی لاغر میشن و بعد ار اوت دوباره تپل و وزن ایده آل میگیرن‌

چه آزمایشا‌ و متخصصای‌ که من بردمش و همه از سالم بودنش گفتن حتی من فکر میکردم کم خون باشه دقیقا بر عکس بود خونش مناسب بود دیگه دکترش گفت ولش کن خودش درست میشه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706