2737
2734
عنوان

چجوری میشه دعایی که برای جدایی دونفر میگیرن باطل کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 34 پست
چجوری خواهش میکنم اگع میدونی بگو من به دعا دسترسیم ندارم

والا من همینقدر اطلاعات دارم که میگن باید بری پیش دعا نویس باطلش کنه برات

برای یکی فامیلامون دعا نوشته بودن زبونشو بسته بودن رفتن پیش دعا نویس گفت فقط همونی که این دعارو نوشته میتونه باطلش کنه

خلاصه دعا ها فرق میکنن

منم اینارو شنیدم والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دعا رو تو لباستون جایی انداختن که بهش دسترسی داشته باشید شاید بتونید کاری کنید ولی وقتی به دعا د ...

نه دسترسی ندارم 😔

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊
والا من همینقدر اطلاعات دارم که میگن باید بری پیش دعا نویس باطلش کنه برات برای یکی فامیلامون دعا نو ...

وا فقط همونی که نوشته میتونه باطل کنه واسه من اگه اینطوری باشه چکار کنم

با قران خوندن و نماز خوندن باطل نمیشه؟

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊
2731
2738

یه خیر ندیده تو دوران نامزدی برای منو نامزدم ک عاشق هم بودیم دعا کرد،دل نامزدمو سیاه کرد رابطمون سرد شد،دیگه هیچ حسی بهم نداشت و خودشم قسم میخورد ک هیچ دلیلی نداره بدون هیچ دلیلی دیگه دوستت ندارم،دوست خواهرشوهرم یه اقای اهوازی معرفی کرد گفت دعاها رو باطل میکنه،چون طرف موکل داشت بهمون گفت ک ی نفر با مانتو من و موی گربه و پوست یه جوون مرده و موهام سحر خونده و انداخته تو ی قبر قدیمی،از طریق موکلاش اونا رو دراورد و سحر رو باطل کرد،این درحالیه ک نامزدم از هیچکدوم اینا ک ما داریم سحر باطل میکنیم و این حرفا خبر نداشت،اصلا اعتقاد نداشت،ولی طرف دعا بهم داد گفت سر ۴۰ روزه همه چی درست میشه دقیقا روز ۳۹ بود ک نامزدم مث اولش شد،الان خداروشکر ۴ ساله زیر ی سقفیم!!البته اینم بگم اون اقای اهوازی ک سحر ما رو باطل کرد نمیدونم چیکار کرد موکلاش اذیت شدن دیگه بهش اجازه کار ندادن،الان پسرش ب جاش کار میکنه،خودش ک معرکه بود،پسرشو نمیدونم مث خودش معرکس یا ن،ولی میدونم اتاقش جا نبود بشینیم ی بار ک رفتیم،،و چون از قبل نوبت نداشتیم با هزار التماس از ی اهوازی نوبتشو گرفتیم

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
چجوری خواهش میکنم اگع میدونی بگو من به دعا دسترسیم ندارم

سلام .. کی بهتون گفته دعا نوشتن ؟ 

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم
2706