2726
عنوان

هوای مشهد یک ماهه دیگه چجوری دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 29 پست
درست صحبت کن عزیزم

راس میگه.  به فکر خودتون نیسین به فکر کادر درمان باشین.  همین مسافرت ها عامل پخش ویروس و بستری شدن میشه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

باهاش زندگی کنی؟ یا بری جون مردم به خطر بندازی

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الانم من با پتو دارم یخ میزنم. 

کرونا هم در نظر بگیرید. امام رضا دوس داره؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
شاید باورت نشه ولی از برج ۱۱ تا الان قرنطینه ایم توی خونه دقیقا ۸ ماهه رنگ خیابون رو هم ندیدیم دیگه ...

شما شاید باورت نشه از ابان خونوادمو ندیدم. خونه دخترشون مشهده اما بخاطر کرونا نیومدن و ما نرفتیم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
هوای مشهد توی پاییز و زمستون غیر قابل پیش‌بینی گاهی ممکنه سرد باشه گاهی گرم بعد از کرونا در خدمتتون ...

خخخ عزیزم کرونا قرار نیس بره  حالا حالا ها باهامونه 

ایشالله یک ماهه دیگه میبینمتون😘😉😉

🥰🥰🥰پس مراقبت بهداشتی خیلی رعایت کن 

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄

خیلی سررررررد

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

تشریف بیارید اینقدرم خوش میگذره بهتون هتل ها ارزون مشهد خلوت صفا کنید اصول بهداشتی رو رعایت کنید هیچ کاریتون نمیشه به حرف دیگران توجه نکنید هوایم شباش سرده کمی برج ۸ 

درست صحبت کن عزیزم

درست صحبت نمیکنم بحث مرگ و زندگیه،اتفاقا خیلی خوب حرف زدم،من شب و روز نگران جون عزیزامم شما دارین پتو ورمیدارین برین زیارت؟؟؟؟

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚

با رعایت اصول بهداشتی گاهی از خونه برید بیرون و با ماشین تو شهر بگردین و یا پیک نیک کوتاه تو طبیعت برید. رعایت بهداشت تو شهر زیارتی مثل مشهد کشکه. چیو میخواهین رعایت کنین اخه. تا یک ماه دیگه کرونا معلوم نیست روزی چند تا کشته بده. 

2706