2410
2553
عنوان

سوزش 😶

379 بازدید | 26 پست

نزدیک ده روز پیش سوزش شدید پیدا کردم ( واژینال) کرم‌ واژینال کلینداماسین از داروخونه گرفتم‌ یک‌هفته مصرف کردم بهتر شدم‌ولی خوب نشدم‌ سه شبه کرمه تموم شده الان باز داره بیشتر میشه سوزش چون توی بسته ی کرمه یکم کرم بود ولی اپلیکاتور تموم شده بود یکم‌ اومدم با گوش پاکن وارد کنم که متوجه شدم خونی شد. یعنی داخل واژنم خونیه ( پریود نیستا) یعنی اینا چیه 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

توی این چند روز کرم هم میزدم شاید ۳۰ الی ۴۰ درصد بهتر شدم. از ترس کرونا جرئت دکتر رفتن و محیط شلوغ مطب ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فوبیای کرونا باعث میشه نرم دکتر اگر خوددرمانی جواب نده و مجبور شم‌میرم

‌مطب های پزشک زنان خیلی شلوغن😑 با نوبت های طولانی 

احتمالا زهم دهانه رحم داری

راهی هست خودم درمان کنم؟ البته من قبلا زخم داشتم بخاطر عفونت و عفونتم که برطرف شد زخمم هم از بین رفت و دکتر گفته بود عفونته که باعث زخم‌میشه و نیاز به فریز و این چیزا نداشتم

2714

لطفا به منم اگه کسی میدونه کمک کنه من چند ساله ترشح دارم ترشح های پنیری یا بعضی وقتا چسبناک و کلا خیلی حس بذیه حس میکنم عفونت دارم ولی نمیتونم برم دکتر مجردم هستم

سوزش ادرار داری؟ رنگ ادرارت پررنگ نشده؟

ببین در حالت عادی سوزش حس میکنم . موقعدادرار کردن یکم بیشتر میشه . رنگ ادرار رو دقت نکردم

لطفا به منم اگه کسی میدونه کمک کنه من چند ساله ترشح دارم ترشح های پنیری یا بعضی وقتا چسبناک و کلا خی ...

من بلد نیستم عزیزم

راهی هست خودم درمان کنم؟ البته من قبلا زخم داشتم بخاطر عفونت و عفونتم که برطرف شد زخمم هم از بین رفت ...

بنظرم خود درمانی نکن ناحیه حساسیه یه دفعع میبینی خدایی نکرده بهش اسیب میزنی ماسک بزن و ضد عفونی داخل  مطبم اگه شلوغه نرو بپرس چند نفر جلوتن بیا تو ماشین بشین حس کردی وقتت شده پاشو برو تو مطب

2706