2737
2734
عنوان

مرده زایی 😔😔😔

595 بازدید | 21 پست

سلام خانمای عزیز 

راستش پسرم رو توی هفته ۳۵ بارداری از دست دادم و علت مردنشم مشخص نشد کسی هست بعد از مرده زایی اقدام کرده باشه و بچش سالم بدنیا اومده باشه؟

بله خود من نه بچه ندارم اصلا ولی اطرافیان دیدم استرس نداشته باش تو زمانی که حال روحیت بهتر شد و از لحاظ جسمی هم خوب بودی اقدام کن ان شالله یه خوشگل و سالم رو خدا بهت میده 

به خاطر نینیت هم متاسفم ولی بدون جاش تو بهشت پیش حضرت زهراست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ، زن داداشم 

میگفتن عاملش ترس بوده 

سال بعدش دوباره باردار شد و بچه ش الان دو سالشه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
2738
البته من یه شب دچار ترس شدم از خواب پریدم  یعنی میتونه بخاطر اون باشه؟

دقیقا زن داداشم هم همین حرف رو زد 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

من شوهرم پسر عممه بچم توي ٣٣ هفته قلبش وايساد . نه ماه بعد دوباره باردار شدم اينبار توي شونزده هفته قلبش وايساد كه هفته نوزدهم فهميدم و سقط كردم . حتما قبل از اين كه دوباره باردار بشي برو آزمايش ژنتيك دكترا به من گفتن يه بار اتفاق افتاده ممكنه ديگه اتفاق نيفته نميخواد بري ازمايش منم نرفتم كه اينجوري شد.  تو حتما برو .

2706