2733
2734
عنوان

وای خیلی بد شد ؟ افتضاح شد

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 27 پست
نه عزیزم بعید میدونم انقد خوشحالی دیگران براش حسرت آور بوده باشه که دستاش بلرزن فکر بد نکن

نه میگم شاید ناراحت بشه ای کاش خدا بختشو باز کنه اه 😔😔😔😔😔

برام یه صلوارت میفرستی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ینش زیا ه بیچاره  فککنم ناراحت شد هی  با خودم خود خوری میکنم میگم ای کاش منو با شوهرم ن ...

به دلت بد راه نده صدقه بزار چشم نخورید،اگه قرار باشه ب دل دیگران زندگی کنی همیشه بدهکاری گلم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍
2728
همه جا ک نمیشه مرعات بقیه رو کرد . ناراحتی هم نداره  ازدواج نکرده دیگ مگ تقصیر توئه یا تو شوهر ...

اره حالم از رفتارم بهم میخوره خیلی دل سوز مردمم خیلی از ظهر  اعصابم خورده میگم‌نکنه ناراحت شه نکنه قصه بخوره وای به خدا خیلی ناراحتم خیلی خیلی

برام یه صلوارت میفرستی 
اره حالم از رفتارم بهم میخوره خیلی دل سوز مردمم خیلی از ظهر  اعصابم خورده میگم‌نکنه ناراحت شه ن ...

منم خبلی زود دلم ب حال یکی میسوزه و ناراحت میشم اما خودمو سر زنش نمیکنم در عوض برا طرفم دعا میکنم 

چون با غصه ی ما مشکل اونا حل نمیشه مگ این ک کمکشون کنیم  یا دعا کنیم ک خدا کمکشون کنه 

2738
نه میگم شاید ناراحت بشه ای کاش خدا بختشو باز کنه اه 😔😔😔😔😔

بابا اشتباه فک میکنی تکونایی که میخوردی خطای دید به وجود آورده بیخیال تو برخوردای بعدی میفهمی واقعا ناراحت شده یا نه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

شما خودتو ناراحت نکن براش دعا کن و اگه فرد مناسبی میشناسی بهش معرفی کن اون خانومو

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
وا حالا از کجا میدونی اینقدر مثل شما عشق ازدواج داره و ناراحت از مجردی! بیچاره مجردا اگر این طرز نگا ...

عزیزم به همه گفته اگه خواستار بود برام جور کنید چون  کمی مریض و خواهر کوچیکاش ازدواج کرده احساس کردم ناراحت شده 

همین منم ناراحت شدم گفتم ای کاش منو با همسرم نمیدید شاید غصه بخوره 

والا تو شوهر کردن هیچی نیس 

برام یه صلوارت میفرستی