2733
2734

نمیدونم والا فک کنم آره 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرآن به پیغمبر نازل شده اولا

ثانیا بر فرض اسم امام حسین و حضرت علی تو قرآن نیومده 

آیا دلیل بر اینه که وجود نداشتن؟

ثالثا اهل بیت و امام زمان رو پیغمبر در صحبتاش شناسونده به مردم 

رابعاً آیاتی که میخونیم قرار نیس معنای تحت اللفظیش برا ما خیلی چیزا رو نشون بده

بلکه تفسیرشون خیلی شیرین و زیباتره و معنای عمیق تری داره

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731

بله 

سوره ی هود آیه 8 فک کنم 

سوره ابرهیم آیه 5

سوره انبیا آیه ی 105  و یه عالمه دیگه که اگه تفسیر کنی متوجه میشی مربوط به امام زمان هستش

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم... چه بگویم که  غم از دل برود چون تو بیایی... 🖤💜
بله  سوره ی هود آیه 8 فک کنم  سوره ابرهیم آیه 5 سوره انبیا آیه ی 105  و یه عالمه د ...

تفسیر چیه؟هرکی هرجور دلش بخاد میتونه تفسیر کنه

از کلام خدا چیزی اومده؟یعنی به عربی هم نام امام زمان یا مهدی نوشته شده باشه؟

2738

ایه ولایت و ایه تطهیر به وجود معصوم امامان اشاره شده اسم نیاورده ولی حقانیت مشخصه

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

عزیزم قرآن با ادبیات عربی خاصی نازل شده که حتی خود اعراب هم برای فهمیدن آیاتش نیاز به تفسیر دارن

تمامی مسائل روز مره ما تو قران اومده و میبینی که خیلی از مسائل رو امروزه تونستن کشف کنند که سالها قبل تو قرآن اومده بوده

مثلا نمونه بارز اون کهکشانی که شبیه گل سرخه و امروزه با دستگاه خاص دیدنش اما 1500 سال قبل تو قران خدای بزرگ به اون اشاره کرده

قطعا تو قرآن به امام زمان اشاره شده مستقیم نگفته ولی اشاره شده

اونم نمونش همین جمله درباره امام زمانه است که زیاد دیدی تو کوچه و خیابون و ایه قرآنه

بقیه الله خیر لکم ان کنتم مومنین

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
تفسیر چیه؟هرکی هرجور دلش بخاد میتونه تفسیر کنه از کلام خدا چیزی اومده؟یعنی به عربی هم نام امام زمان ...

تفسیر نمیدونی چیه😶نه اونطوری که اسم ایشون بیاد  نیس اما نه تنها اسم ایشون بلکه اسم بسیاری از ائمه نیومده و دلایل بسیاری هست که چرا اسمشون نیامده در قرآن مثل👇

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم... چه بگویم که  غم از دل برود چون تو بیایی... 🖤💜
تفسیر چیه؟هرکی هرجور دلش بخاد میتونه تفسیر کنه از کلام خدا چیزی اومده؟یعنی به عربی هم نام امام زمان ...

خب اسم امام حسین تو قرآن اومده؟ نیومده 

ولی کسی میتونه وجود حضرت امام حسین رو نقض کنه؟

خیلی از امامان دیگه هم به همین شکل

حضرت علی و خانم فاطمه زهرا و ...

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706