2733
2734
عنوان

من ذوووووق //من غشششششش 😄

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه لحظه هم مامور جهنم هم فرشته جهنمی باهم ریپلای کردین بخدا خوف کردم😂😂😂

باخودت تکرار کن

نترسم نترسم 😅

من یبار پستا ینفرو پشت سر هم لایک‌کردم

تگم کرد 

گفت تو روخدا نکن

فک کردم اومدن ببرنم🤭😂😂😂😂

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
گفتی این جهنمیا کین منو ریپ میکنن؟😂

گفتم اومدن منو ببرن😂🤦‍♀️اینا نشونس😂😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2728
باخودت تکرار کن نترسم نترسم 😅 من یبار پستا ینفرو پشت سر هم لایک‌کردم تگم کرد  گفت تو رو ...

😂😂😂😂😂😂😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
باخودت تکرار کن نترسم نترسم 😅 من یبار پستا ینفرو پشت سر هم لایک‌کردم تگم کرد  گفت تو رو ...

وای بمنم همینو میگن.همش میگن از اسمت میترسیم

راستی یادته ی بار عکس پردفایل گذاسته بودی چن تا؟ داری برام بفرستی؟

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
😅

من و تو حکم خواهر داریم الان

یا دختر عمویی چیزی 😂😂😂

به جهت تشابه اسم و همکار بودن در جهنم😕

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
گفتم اومدن منو ببرن😂🤦‍♀️اینا نشونس😂😂

خخخ یکی میگف ازت میترسم ولی هوامو داشته باش

فک کنم واقعنی فک کرد از جهنم اومدم😂

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
بیا خودم ی پیمانه بهشتی بهت بدم😁    

جووونم نوووش بره اونجا ک غم نباشه😉😂همه برزخیا💃😂

من و تو حکم خواهر داریم الان یا دختر عمویی چیزی 😂😂😂 به جهت تشابه اسم و همکار بودن در جهنم😕

اره واقعا

خخخ یکی میگف ازت میترسم ولی هوامو داشته باش فک کنم واقعنی فک کرد از جهنم اومدم😂

چقد ساده ایم ما😂😂

وای بمنم همینو میگن.همش میگن از اسمت میترسیم راستی یادته ی بار عکس پردفایل گذاسته بودی چن تا؟ داری ...

ببین این تاپیک بود

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3439322/کدوم-رو-بزارم-پروفایلم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5114347/با-ادب-ترین-کاربر-نی-نی-سایت?postId=156978536

سلام عزیزم ببخش تو تاپیکت پست میذارم..میشه یه لطف کنی نی نی یار شب و تگ کنی نتونستم تگ کنم

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2706