2726
عنوان

واسه رلتون شارژ گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 35 پست
چقد میبینمت😄

چقد آشنایی😍😂چقد بیکاریم چقد بیخوابیم🤦‍♀️😂😂😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بجای اینکه اون شارژ بفرسته واستو 

تو میفرستادی وس اون؟؟!!

بچه کدوم ورایید  

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
همونجا میگفتی ببخشید شما؟نمیشناسم!

خخخ همین کارو کردم اینجوری نگاش کردم 😐سوار تاکسی شدم بلاکش کردم و تمام

بار اول بود دیده بودمش

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
خوشبحالتون😂 حالا من از دوست پسر هم شانس نیاوردم

پسرا زیاد بهشون ابراز علاقه کنی سواستفاده میکنن.یکم بی محلی کنی حله

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
این دیگه اخرشه😐😂 ولی خب پول تاکسی اندازه اینهمه کادو و ۲۰ تومن شارژ من ک نشد😑😂

اینم شانس مایه

ولی خب من همونجا کات کردم

پولم ندادم بهش گداگشنه رو

نمیدونم پیاده رف خونشون یا چی🙄

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

فدای سرت

اشتباه اون بیشتر از 20 تومن بدهی تاوان داره

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706