2733
2734
عنوان

واسه رلتون شارژ گرفتین؟

452 بازدید | 35 پست

الان تو یه تاپیک بودم یادم افتاد

برای رلم دوبار شارژ ۱۰ تومنی گرفتم😐

وقتی الان بهش فکر میکنم که با اون شارژ داشته به من خیانت میکرده دلم میخواد همینجا خودمو دار بزنم

واقعا آدم وقتی تو یه رابطه س کور و کر میشه انگار

تورو خدا یه چیزی بگید یادم بره😭

من ازش هیچ کادویی نگرفتم همیشه خودم میگفتم نمیخوام کادو چون میگفتم تک پسر خانوادس با این وضعیت اقتصادی اذیتش نکنم ولی خودم خیلی کادو گرفتم براش😐

الان یادم میوفته اعصابم خورد میشه 

چیکار کنم؟

آره یبار رمز دومش غیرفعال بود گرفتم فرداش بدون اینکه بگه همشو فرستاد ب گوشیم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

هیچوقتتتتتتت برا هیچ دوسپسرم حتی شوهرم شارژ نگرفتم.والا اونا میخوان باآدم بحرفن شارژشم من بگیرم.عوضش اینقد شارژ میگرفتن برام که خیرات میکردم بین دوستام🤣😐

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

ی بار رفتیم پارک، برگشتنی گف پول داری بدی کرایه تاکسی رو بدم؟

ازین ک بدتر نبوده

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

آخی عزیزم چقدر دخترا ساده هستن

خب شما که نباید این کارارو انجام بدید کلا اینو از من داشته باش به عنوان یه سیاسیت تا اخر عمرت هیچوقت پسره نباید فکر کنه ک تو داری واسش تلاش میکنی فقط واسه تولدش کادو بگیر غیر از این ن وگرنه پسرا ذاتن از ی همچین دخترایی خوششون نمیاد⁦❤️⁩

برام صلوات بفرستید🙏😢 انشا الله خدا هرچی میخواید بده بهتون⁦❤️⁩😍
2706