2737
2734
عنوان

خواهرشوهرهای محترم لطفا تو زندگی داداشاتون دخالت نکنبن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 50 پست
من نمیدونم به حالشون چه فرقی میکنه؟ اصلا چه ربطی بهشون داره؟! از منم میپرسیدن دکترت کیه میخوای همون ...

بس که فضولن زن داداش خود من یه ساله دنبال دوا و دکترن برای بچه دار شدن داداشمم میاد هی همه چیز رو میگه ولی نه مامانم نه من هیچکدوم هیچی به داداشم نمیگیم همه اش طرفداری زن داداشم میکنیم ولی نمیدونم چرا بعضیا چی گیرشون میاد میپرن وسط و دخالت میکنن و میشن آتیش بیار معرکه 

عزیزم ما اون زمان مثل حالا نبود وضعیت مالی مون. همسرمم میخواست وام بگیره برای پول سزارین, خواهرشوهرم ...

خوش به حالت حداقل شوهرت باشعور و با درکه من چی بگم شوهرم بیشعوره و کلا درکی نداره دلم ازش گرفته ازش بدم اومد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما اون زمان مثل حالا نبود وضعیت مالی مون. همسرمم میخواست وام بگیره برای پول سزارین, خواهرشوهرم ...

عزیزم من اصلا تن به این عرف ها نمیدم

مامانم چند وقت پیش گفت پول واریز میکنم برو سیسمونی بخر (یه شهر دیگه هستن)

من قبول نکردم و گفتم همسرم خودش باید وسایل بچه اش رو تهیه کنه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
من نمیدونم به حالشون چه فرقی میکنه؟ اصلا چه ربطی بهشون داره؟! از منم میپرسیدن دکترت کیه میخوای همون ...

اخه سمت من همشون طبیعی زاییدن و حالا نمیتونستن ببینن من راحت زایمان میکنم. تا مدتی بعدش مادرشوهرم همش میگفت همهههه چی آسون شده, زایمان که شده عمل! شیر هم شده شیرخشک!! حالا من شیر میدادم ولی چون بچم کمخواب بود یوقتایی بهش شیرخشک میداد همسرم که من بیدار نشم واسه شیر دادن ولی هی میگفت هی میگفت. خدا کمکشون کنه که اینقدر داغونن

من تا روزهای آخر نقش بازی میکردم جلوشون که دنیال طبیعی هستم و مامای خصوصی چقدر پول میگیره و... کلا بهشون اطلاعات برعکس میدادم. اخرشم گفتم دکترم گفته لگنت تنگه واسه طبیعی

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2728
منم الان مامانم گفت نصفه اشو میده نصفه اشم خودم دارم جور میکنم میدم ولی بهشم گفتم بمیرم دیگه بچه نمی ...

خب پس الهی شکررر که مامانت میده و خودتم جور میکنی. خیالم راحت شد. اگه شوهرت خبر نداره از پول خودت بهش بگو همشو مامانم داده. جلوی خانوادش هم برسون که بفهمن دیگه نمیتونن بگن پول زور داده داداشمون. بگو مامانم گفته اصلا طاقت ندارم اذیت شدنت رو ببینم, پول چه ارزشی داره که دخترم بخواد توی سختی و خطر بیفته.‌من‌همه اینارو هی میگفتم دیگه دهنا بسته شد وگرنه اونام میگفتن چرا پول دادید مگه ما طبیعی نیاوردیم....

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
عزیزم من اصلا تن به این عرف ها نمیدم مامانم چند وقت پیش گفت پول واریز میکنم برو سیسمونی بخر (یه شهر ...

اگه خودتون داشته باشید و بتونید که چه بهتر, خیلی هم عالی. ما اونموقع خیلی حقوق معمولی داشتیم و به زور باهاش سرمیکردیم, تا چندسال بخاطر مسائل مالی بچه دار نشدم حتی ولی بعدش از قدم‌خوب بچه کلا وضعمون تغییر کرد خداروشکر. اگه منم‌داشتم خودم همه چیو میخریدم‌نمیذاشتم مامانم خرج بیفته ولی نداشتم و نمیشد بدون امکانات بچه داری کرد

خوش به حالت حداقل شوهرت باشعور و با درکه من چی بگم شوهرم بیشعوره و کلا درکی نداره دلم ازش گرفته ازش ...

ای بابا من سه سال فک زدم که حتما باید سزارین بشم وگرنه اصلا بچه نمیارم. اخرشم با همین شرط باردار شدم. میدونستمم خواهراش بفهمن نظرشو عوض میکنن واسه همین‌بهش گفتم خوااااهش میکنم به کسی نگو چه تصمیمی دارم چون هی میخوان بگن نه طبیعی بهتزه و فلان. استثناااااعن اونبار جلوی زبونش رو گرفت

2738
انشاالله تنتون سلامت باشه عزیزم💝💝💝

ممنون عزیزم همچنین شما و نی نی نازتون🌺🌺🌺

خب پس الهی شکررر که مامانت میده و خودتم جور میکنی. خیالم راحت شد. اگه شوهرت خبر نداره از پول خودت به ...

آخه جالبه خانواده شوهرم فقط همین خواهر شوهر بزرکم اولیش رو طبیعی آوورده و بقیه رو سزارین بقیه همه سزارین کردن اونم به خواست خودشون نه اینکه مشکلی داشته باشن نه پنهونی ندارم ازش بهشم گفتم پول رو چجوری میخوام بدم خودم کارمندم ماهی ۳ تومن در آمد دارم اون چون وام زیاد برداشته حقوقش کمه بیشتریش میره بابت وام خیلی کم میمونه منم چون میدیدم این خسیس نیست گفته بودم اولش پول رو میده چون کم می آورد حقوقم رو میدادمش و اونم هرچی میخواستم میگرفت الان که اینجوری کرده بهش کفتم طلامو میفردشم نصفه اشم مامانم میده ماه بعد ان شاالله وامم جور شد از رو حقوقم وامم رو میدم هم طلب مامانم رو از وام میدم هم میرم طلا خودم رو میخرم حالا آقا ناراحت شده چرا تو میخوای از رو حقوقت وام بدی تا امروز این روشو ندیده بودم خیلی پرورئه گفتم تو هرچی میخوای بگو یا پول رو بده یا اینکار رو میکنم دیگه هم‌باهاش حرف نزدم قهر کردم 

ای بابا من سه سال فک زدم که حتما باید سزارین بشم وگرنه اصلا بچه نمیارم. اخرشم با همین شرط باردار شدم ...

منم اولش باهاش طی کردم حالا که وقت دادن رسیده زدش زیرش 

قشنگ مث خانما با دکترت دست به یکی کن بگه باید سزارین بشی والسلام

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
قشنگ مث خانما با دکترت دست به یکی کن بگه باید سزارین بشی والسلام

باور کن همه دکترهای شهرمون رو رفتم‌ خواهش التناس که من میترسم و فلان همه گفتن قاونون عوض شده و فلان هیچکدوم‌حاضر نشد حداقل نامه بده بگه این مشکل داره که حداقل پول بیمارستان رو بیمه حساب کنه همه هم زیر میزی زیاد میگیرن فقط یه دکتر دیگه مونده دعا کنید برام شاید اون بااام راه اومد لازم نبود برم این همه پول بدم اونم انروز میخوام‌برم نمیدونم چی میشه خدا کنه باهام‌راه بیاد لطفا برام دعا کنید 🙏

میدونی زورم از این میاد داره و نمیده میگه برو زور بزن طبیعی اصلا درک نمیکنه خیلی سنگدلن مردها یه سرم ...

اره بابا مردها همشون یه مقادیری از بی عاطفگی توی وجودشون هست حتی مهربون ترینشون

2706