2726

تاپیک قبلم گفتم شوهرم پول داره نمیده بدم برای سزارین باهاش قهر بودم به زور منو برد شام خونه مامانش یکی از خواهرشوهرام اونجا بود اون تا شنید از شوهرم پول سزارین رو برداشت گفت اوه پول زوره بدی به دکتر و فلان یعنی اگه یه درصد میخوایت شوهرم راضی بشه  دیگه نمیشه از وقتی اومدیم خونه میگه میخوای قهر کنی قهر کن من پول زور نمیدم 😔 اون یکی خواهرشوهرم خیلی خوبه اون همراهمه شوهرمم نثیحت میکنه بده ولی این بزرگه با اینکه خودش شوهرش پولداره هر هفته یه مانتو ۳۰۰ تومنی میگیره خودشم بچه اولش طبیعی بوده دیده اذیت داره دومی و سومی رو رفته سریع سزارین اینا رو هم بهش گفتم ولی همه اش میگفت پول زوره شوهر نفهم منم به حرف خواهرش شد واقعا لطفا خواهرشوهرای محترم تو زندگی بقیه دخالت نکنین داداشتونم اگه نتونست دهنش رو نگه داره اومد اتفاقات رو گفت شما دیگه آتیش بیا معرکه نشین لطفا 

هرچقدر خواهر شوهر عتیقه، شوهر چرا باید انقدر حرف دیگران روش اثر بزاره، من به جرات میتونم بگم عتیقه ترین خواهر شوهر دنیا رو دارم ولی تا الان یه سر سوزن تو زندگیم تاثیر نداشته

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همینو اسکرین شات بگیر بزار پروفیل تلگرام واتساپت خوارشوورت ببینه😋

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه
هرچقدر خواهر شوهر عتیقه، شوهر چرا باید انقدر حرف دیگران روش اثر بزاره، من به جرات میتونم بگم عتیقه ت ...

چون شوهرم نفهمه اگه نیفهمید که درک میکرد حرف بقیه رو هم گوش نمیکرد

این ک دخالت نیست.... بگو کلا همه لال باشن حرف نزنن.. 

و باز هم عروسی دیگر😅 تاپیک بغلی با همه پستات موافق بودم😊

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
مشکل از خودتونه که مسائل خصوصیتون رو میرید میذارید کف دست دیگران! اصلا این موضوع رو چرا باید در حضو ...

چون شوهرم دهن لقه نمیتونه جلو دهنش بگیره هرچی هم دعوا میکنم فایده نداره میگین چیکار کنم؟

مشکل از خودتونه که مسائل خصوصیتون رو میرید میذارید کف دست دیگران! اصلا این موضوع رو چرا باید در حضو ...

عزیزم شوهرا میرن میگن. منم زیاااد دیدم بخصوص همسن مساله ی نوع زایمان

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

والا بعضیا مسائلشونو نمیگن ولی خونواده شوهر میخواد سر درآره. حامله که بودم پدرشوهرم!!! ازم پرسید سزارین یا طبیعی؟!!!!

من

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

عزیزم ناراحت شدم برات. الان هفته چندمی؟ هنوز وقت داری حتما و فعلا دعوا نکن بذار یکم بگذره شاید شوهرت نرم شد. با زبون نرم و عزیزم جونم راضیش کن فعلا, بعدا به موقعش تلافیشو سرش دربیار😤 اگرم بتونی بعد از این نذاری خبر تصمیماتتون به گوش خواهراش برسه خیلی خوبه, اگه بتونی جلوی زبون شوهر رو بگیری.‌منکه نتونستم هرچی میگمممم بازم دهنش لقه

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2706