2726

@عروس_فاطمه(س)‍ سلام نمیشناسمت خواستم خوشحال شی

@جاروی_جادویی   همینجوری زدم هرکی شانسی از اسمش خوشم اومد🤷🏻‍♀️😊

@مادر،شوهر،بلا،گرفته   تورو هم نمیشناسم😊😲خواستم خوشحالتون کنم

@سحررتونم   استارتر عزیز ببخشید شمارو هم نمیشناسم کلا کسی رو نمیشناسم دیگه خواستم خوشحال شین😊😊😊😊

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@عروس_فاطمه(س) ‍ سلام نمیشناسمت خواستم خوشحال شی @جاروی_جادویی   همینجوری زدم هرکی شانسی از ...

@عروس_فاطمه(س)‍ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡
@عروس_فاطمه(س) ‍ 

😲این کاربر تگ نمیشه🥴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
@فرشته_جهنمی      🌹

فداتم که ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
ی@ کاربر بود ب اسم شادی با شعر فقط پست میذاشت اسم دقیقش یادم نیس @nazaniiiin     & ...

عشقی که ⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

کاربردلبر بینظیره واقعا😌

@__delbar__    

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
@فرشته_جهنمی    

وایییی مررررسی 🤭😍⁦❤️⁩🌹

2706