2703
2553
نه نرفتم هنوز چون حالتای بدی نداشتم 

اگر زود بری هزینه درمانت هم کمتره، لطفا برو خاطرت جمع میشه یا چیزی نیس ، یا هست و زودتر دارو میخوری بیمارستان نمیری، نمیذاری به ریه برسه و نابودت کنه

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خفیف ش چطوره؟ مادر من با بعد عاشورا بدن درد و سرفه داشت ولی تب نکرد. سه روزه سرفه ش خوب شد ولی بدن درد شدید داشت کلیه هاش درد می کرد فقط خونه موند و  مسکن خورد و تغذیه خوب کرد. تقریبا 20 روز طول کشید تازه خوب شده. به نظرتون کرونا هست؟ چقدر بعدش هم ممکنه ناقل باشه؟ بچه های برادرم همین آخر هفته اکنون خونه به خاطر اونا می ترسم.

2720
من دو هفته به کل حس بویایی و چشاییم رو از دست داده بودم ، طوری که چندین بار غذا رو کامل سوزوندم چون ...

منم اینطوری بودم.ینی داشتم؟

بعضیا سواد حرف زدن ڪه ندارن هیچ شعور خفه شدنم ندارن ... :)  
ن من نه تب دارم نه سردرد فقط سرگیجه که خیلی اذیتم حاضرم سردرد وبدن درد داشته باشم و لی سرگیجه نه

شما کرونا داری؟

من گوشم عفونت کرد ،یا مایع درون گوشم تکون خورد دقیق نمیدونم. سرگیجه های وحشتناکی بهم داد که خدا نصیب هیچکس نکنه

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
بنظرتون از هوا میشه کرونا گرفت داداشم ک کرونا داره تو حیاط طبقه پایین منم طبقه بالام واسه دستشویی با ...

بعید میدونم، من و مادر و پدرم تو یه خونه بودیم

مادر گرفت ، ما نه 

شما کرونا داری؟ من گوشم عفونت کرد ،یا مایع درون گوشم تکون خورد دقیق نمیدونم. سرگیجه های وحشتناکی به ...

نه دکتر گفت نداری چون علائمت اصن ب کرونا شبیه نیس من دقیقا ۴روز پیش صبح از خواب پاشدم دیدم تعادم از دست میدم و سرگیجه عجیب دارم تو این دو روز دوبار سروم زدم ولی باز سرگیجه دارم و الن اولین بار تو زندگیم سرگیجه دارم اونم اینطور

2714
اکسیژن خون؟؟؟😭فقط میدونم فشار خونم پایین بود دوروز پیش ۸ بود بعد اومد ۱۰

فشار رو نمیدونم ، احتمالا ضعفت واسه فشار بوده 

ولی اکسیژن خون پایین باشه هم ضعف و بیحالی میاره و اگر کرونا باشه یهو زمین گیر میکنه و به خودت میای کل ریه درگیره

البته دور از جون همه و شما 

خدا به همه سلامتی بده

نه دکتر گفت نداری چون علائمت اصن ب کرونا شبیه نیس من دقیقا ۴روز پیش صبح از خواب پاشدم دیدم تعادم از ...

منم همین بودم دقیقا از گوشم بود ، ولی یادم نمیاد دارو چی خوردم

سه چهار روز کم کم طول کشید 

من یه هفتس که تهوع سردرد تب بدن درد دارم حس بویایی و چشایی صفر.امروز یکم بهتر شدم ازمایش دادم گفتن ...

محاله کرونا نباشه. منفی کاذبه.از دست دادن چشایی بویایی این روزا صددرصد کروناست

محاله کرونا نباشه. منفی کاذبه.از دست دادن چشایی بویایی این روزا صددرصد کروناست

چکار کنم ؟هی به دکتر میگم میگه چیزی نیس برو استراحت کن

سردردم تا چندروز خوب نمیشد

دکترمو عوض کنم؟ دوباره ازمایش بدم؟

2706