2726
عنوان

خیانت شوهر

503 بازدید | 20 پست

سلام..ی مدتی بود که من به شوهرم شک داشتم همش سرش تو گوشی بود تا اینکه زد به سرم که شوهرمو امتحان کنم.با ی  اکانت جدید تو انیستا بهش پیام دادم اونم باهام حرف زد شماره داد گفت بیا واتساپ اونجا از زندگیم بگم که ایشون فقط بهم توهین کردن..همش میگفت زنمو به اصرار خونواده و فشار هایی ک خونوادم بهم میدادن باهاش ازدواج کردم.‌میگفت عاشق زنم نیستم..و.....خیلی حرفای دیگ..اخرش براش وویس فرستادم فحشش دادم..بعدش به باباش زنگ زدم گفتم پسرت بهم خیانت کرده..حرف طلاقو زدم.‌ی دختر دوماهه دارم..واقعا نمیدونم چیکار کنم.‌میخام طلاق  ولی یاده دخترم میوفتم میگم کوچیکه هنوز‌‌..از شوهرم بدم اومده نمیخام اصلا نگاش کنم نمیدونم چیکار کنم

اول فکر دخترتومیکردی بعد امتحان

حالا اعصاب خودتوخراب کردی و خودتم موندی توش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم کارت خیلی اشتباه بوده ، حالا چه میکنی با زندگی زیر و رو شده 

زیباترین باغچه رو هم‌ زیر ورو کنی توش کرم پیدا میشه ، نباید با زندگی خودمون بازی کنیم و ازمایشی بگیریم به بهای باخت تمام زندگیمون

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

چرا خود ازاری میکنین اخه

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

وقتی راه جدایی برات هموار نبود کاش ازین امتحانا نمیکردی شوهرتو چون یه سر این امتحانا باخته و بعدش موندن سخته واقعا

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
2706