2726
عنوان

می خوام پشت کنکور بمونم کمک کنید

260 بازدید | 34 پست

من کلا بچه ی درسخون بودم تخمین رتبه ام سه رقمی بود ولی برا استرس خراب کردم و میخواستم پشت کنکور بمونم میشه لطفا از تجربیات و سختی هاش و اینا بگید 

درضمن برای استرس زیاد کسی مشاور خوب میشناسه تو تهران

واینکه به نظرتون دانشگاه آزاد برم انتخاب رشته کنم و بخونم یا اصلا انتخاب رشته نکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کاملا بستگی به توان خودت داره عزیزم

اینکه کشش داری یکسال دبگه بخونی یانه 

من توی اطرافیام بودن کسایی که سال دوم بشدت رتبه بدتری اوردن

و برعکس بودن کسایی که بهترشدن

نمونه هم داشتم اطرافم که ۳سال کنکور داد اخر ازاد رفت

این چیزا کاملا به توان خودت وشناخت خودت از شخص خودت بستگی داره عزیزم

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
کاملا بستگی به توان خودت داره عزیزم اینکه کشش داری یکسال دبگه بخونی یانه  من توی اطرافیام بود ...

به نظرم توانش رو دارم ولی واقعا نمیدونم با استرس باید چیکار کنم و این حس که همه دارن میرن دانشگاه من نمیرم یه ذره عذاب اوره چون دوستام با هر رتبه ای میخوان انتخاب رشته کنن

اگه واقعا هدفت جدیه که بمونی و به اون سه رقمی برسی اصلا آزاد نرو همون تایم رو بزار برای تسلط بیشتر و ...

مرسی از راهنماییت ❣

بعد اینکه برای اینکه روزمره نشه باید چیکار کنم

واینکه چه آزمونی ثبت نام کنم بهتره؟

مرسی از راهنماییت ❣ بعد اینکه برای اینکه روزمره نشه باید چیکار کنم واینکه چه آزمونی ثبت نام کنم به ...

برای روزمرگی هم برنامتو متنوع بچین طی روز..و این که با لذت بخون نکته برداری کن هایلایت کن گوشه کتابت بنویس برای خودت درسو توضیح بده و...

آزمون هم قلمچی ک بیشتر باعث افسردگیه اما گزینه دو و گاج خوبه

مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان وکنکور09219246251خانم شمس
به نظرم توانش رو دارم ولی واقعا نمیدونم با استرس باید چیکار کنم و این حس که همه دارن میرن دانشگاه من ...

به دیگران توجه نکن گلم 

چه توی این رمینه چه موارد دیگه

شما برا خودت زندگی میکنی نه نظر اطرافیا 

از الان سنت کم سعی کن برای خودت باشی گلم 

استرس هم که واقعا یه چیزیه خیلیا دارن اما وقتی خوب خونده باشین و به این باور برسین که شما تلاشتو کردی اگر نشد دیگه عیب نداره استزستونم خود به خود کم میشه 

اینوهم یدون گلم جامعه فقط پزشک یا وکیل یا مهندس نفت وبرق نیاز نداره

علاقتو دنبال کن عزیزم 

علاقه قلبی نه چیزی که بچه های کنکوری  یا مشاورا یا خانواده ها  تلقین میکنن 

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
برای روزمرگی هم برنامتو متنوع بچین طی روز..و این که با لذت بخون نکته برداری کن هایلایت کن گوشه کتابت ...

گلم رو قبول ندارم ولی اخه پارسال گزینه دو دادم مفید نبود برام و اصلا نتیجه هاش نزدیک نبود وچون کنکور خیلی سخت شد گویا زیادی بهم اعتماد به نفس میداد

به دیگران توجه نکن گلم  چه توی این رمینه چه موارد دیگه شما برا خودت زندگی میکنی نه نظر اطرافی ...

وای واقعا به خاطر حرفاتون ممنونم خیلی بهم کمک کرد🤩😍🥰❤🌹💙💙

2706