2737
2734

یعنی یه بار رو رتبه تاثیر داره...یه بارم تو انتخاب رشته؟

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین

سهمیه همیشه بدرد مبخوره😏

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ظرفیت جدا دارن انگار

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2731

تو انتخاب رشته یه بخشی از ظرفیت مال اونایی هست که سهمیه دارن.در اصل هر گروه حالا چه مال مناطق باشه یا سهمیه فقط با خودش بررسی میشه و یه ظرفیت جدا داره.تاثیر رو رتبه چندان فرقی با تاثیر در انتخاب رشته نداره،دوتاش یه چیزه

از همه دور می‌شوم/نقطه‌ی کور می‌شوم                       زنده به گور می‌شوم/باز مقابلم تویی🥀
ن فقط رو رتبه تاثیر داره ، انتخاب رشته تراز مهمه ک سهمیه رو تراز تاثیر نداره برا همین با رتبه 8000 ت ...

یعنی پذیرش دانشگاه ب رحسب ترازه؟؟اگه ترازت به یه دانشگاه بخوره حله؟

2738

بچه ها رتبه ۱۸ هزار کنکور زبان میتونه سراسری بیاره؟یانه؟من اطلاعی ندارم اگه میدونین بگین بهم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
تو انتخاب رشته یه بخشی از ظرفیت مال اونایی هست که سهمیه دارن.در اصل هر گروه حالا چه مال مناطق باشه ی ...

یعنی موقع انتخاب رشته گزینه ای هس که با سهمیه باید بزنی

درسته بر حسب ترازه ، واسه اونا ک سهمیه دارن پرستاری حداقل باید 5500 باشه ترازشون

الان اصلی ترین سوالم اینه که ایا موقع انتخاب رشته باید بزنی که سهمیه داری یا نه؟؟اصلا هست همچین گزینه ای؟؟یا چون یه بار موقع ثبت نام کنکور زدی دگ کافیه

بچه ها رتبه ۱۸ هزار کنکور زبان میتونه سراسری بیاره؟یانه؟من اطلاعی ندارم اگه میدونین بگین بهم 

۱۸ هزار رتبه کشوریه؟؟

۱۸ هزار رتبه کشوریه؟؟

اره 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2706