2733
2734

یادم افتاد یه سال و نیم پیش به دلیل خونریزی گوارشی بستری بودم

یه هفته گشنه بودم چون میخاستن کولونوسکوپی و ترانزیت انجام بدن برام

نصف شبها بیدارم میکردن ازم خون میگرفتن برای آزمایش که چون رگم پیدا نمیشد خیلی زجرآور بود

دکتری که منو کولونوسکوپی کرد اخلاق خوبی نداشت درحالیکه من درد میکشیدم اون با پرستار خاطره تعریف میکرد میخندید

شلوارمو کشیده بودن پایین پیش پرستار مرد اونم همش کرم میریخت 

یه شلوار یکبار مصرف بهم ندادن که آبروم حفظ 😔

تو عمرم انقدر تحقیر نشده بودم😭

فقط خاستم درددل کنم باهام همدردی کنید اما لطفا به دکتر ها و کادر درمان فحش ندهید با تچکر

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

خداروشکر کن ک اللن بهتری عزیزم 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خداروشکر کن ک اللن بهتری عزیزم 

ممنون گلم🦋

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
عزیزم مهم اینه الان خوبی و سلامتی فراموشش کن

سلامت که نیستم😔

بیماریم مادام العمره

سلیاک دارم

2738

منم تو نوجونی خاطره ای مشابه دارم فقط برای من 40 روز تکرار شد ...

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

وااي چ بد

خدا لعنت كنه  بعضي از دكتراي بيمارستان دولتيو

خاله ي منو سزارين كرده بود

ميگه همونجوري زخم با پتو شوتم كردن رو تخت

خيلي بي وجدانن بعضياشون توهين ب دكتراي عزيز نشه من تعداد كمي منظورمه

فعلا حرفي ندارم  ببينم بعدا چي ميشه حالا  
وای چقد بد درد داره؟؟؟

بله درد زیادی داشت 

نمی‌خوای از طریق حراست شکایتت رو بگی؟

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
سلامت که نیستم😔 بیماریم مادام العمره سلیاک دارم

بیماری ات رو نمیدونم چیه؟

خیلی بده؟ اذیتت میکنه؟

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706