2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🤣🤣😂😂🤣😂😁😁😁

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
واقعا منطق بعضی از خانومای نی نی سایت همینه خودشون و خانوادشون عاری از هرگونه مشکل و ایراد فقط مادرش ...

دقیقا

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
شوهر من اصلا ماکارونی نمیخوره چقدم من وبچم دوست داریم اما درست نمیکنم بخاطرهمسر

برای خودتون جدا درست کن یا زمانیکه نیستن

از علایقی به این سادگی به راحتی نگذر

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
برای خودتون جدا درست کن یا زمانیکه نیستن از علایقی به این سادگی به راحتی نگذر

من همیشه رژیمم یه روز نشد اززندگیم لذت ببرم ماکارونی بخورم‌به عذاب وجدان بعدش نمی‌ارزه ولی شاید جمعه که وعده ازاد بودم ماکارونی نرمی درست کردم با ترشی نشستم بادست خوردم کیف کردم😁😁😉😉😉

خدایا شکرت شکرت شکرت
من همیشه رژیمم یه روز نشد اززندگیم لذت ببرم ماکارونی بخورم‌به عذاب وجدان بعدش نمی‌ارزه ولی شاید جمعه ...

نوش جان

منم امروز جمعه بود بیخیال شدم از فردا دوباره شروع میکنم

امروز از خوشحالی همش میکفتم آخ جون امروز آف هستم😁

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را