2737
2734

دوا و دارو نگین راهکار گفتاری یا عملی تو زندگی بگین اگه میشه ک حسم عوص شه ب این موصوع 

خیلی تو زندگیمون جدی شده این رفتار من😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از دوا بدتر گفتی  کاش میگفتی قطره گل سرخ

والا قطره گل سرخو نمیدونم وی روغن بنفشه رو امتحان کن😂 شوخی میکنم گلی نمیدونم والا باید با ی سک.س تراپ صحبت کنی

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
2738

اهنگای تتلو گوش بده درست میشی 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
خخخخخ

😅😅😅😅😅😅😅

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
بدم میاد من ب شوهرمم ب زور نزدیک میشم فیلم ک ..

عزیزم بلخره باید یه راهو بری تا جواب بگیری دارو که مصرف نمیکنی این بهتره اگه واقعا جدی میخوای رابطت درس بشه

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
2706