2733
2734

چون خودشو دانای کل میدونه

همیشه با من مخالفت میکنه!وقتی من حرفی میزنم اون نه نه میکنه مثلا میگه نههه اینجوری که تو میگی نیست ! 

اون دانشگاه خوب داره درس میخونه بعد به من تیکه میپرونه و مسخرم میکنه

اون برونگراست و اجتماعی و راحت حرفاشو میزنه ولی من درونگرا و کم حرف ...چرا دروغ ؟  منم دوست داشتم برونگرا باشم... یبار داشت راجع به دوستش میگفت ، گفت اونم مثل خودت سینگله ولی اون عالیه مثل تو ساکت نیست ! خیلی بم برخورد

راستش زورم میگیره وقتی از خودش تعریف میکنه!!

میگه من مستقلم فلانم و و و....بعد من یکی ازم تعریف میکنه کلی خجالت میکشم

همیشه سوالای سطح پایینشو از من میپرسه منم کامل واسش توضیح میدم! بعد میاد بم میگه گیراییت ضعیفه😑خدایی چقد نمک نشناس تو تاپیک قبلیم کامل گفتم دربارش

کاش اهل چزوندن بودم😑

حالا بگید من چجوری حرص این ادمو دربیارم؟؟💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستت عقده ای و اعتماد ب سقف کاذب داره 

هیچ ادمی بر دیگری برتری نداره تو اصلا محلش نده و ارتباطتتو باهاش کم کن و قطع رابطه کن این ادمای مسموم با چزوندن بقیه عقده های درونی خودشونو تخلیه میکنن

2728

والا من الان تاپیک قبلتو خوندم... همه کارو تو براش میکنی اون وقت اون میگه تو گیرایی ضعیفه!!!! منم همچین آدمایی دور و برم بودن این آدما با اعتماد به نفس کاذبشون اعتماد به نفس واقعی آدم رو له میکنن کم کم رابطه رو کم کن باهاش  خودت حیفی... 

2738
من‌ درونگرام فقط حرص میخورم برا این اخلاقم  😒اصلا خوب نیست

خودم درونگرام خیلی هم عالیه 

مگه مردم کی ان خودشون خودتو باور کن

اونا فقط صدان و لب و دهن ۹۰ درصدشون عقل تو کلشون نیست

دوستت عقده ای و اعتماد ب سقف کاذب داره  هیچ ادمی بر دیگری برتری نداره تو اصلا محلش نده و ارتبا ...

مرسی عزیزم

نمیدونم والا چه مشکلی با من داره که همش اذیتم میکنه 

بعد من یاد حرفاش میفتمو حرص میخورم 

چجوری بی محلی کنم

2706