2733
2739
عنوان

منو فقط واسه رابطه ی جنسی و بچه اوردن میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1670 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشبحالت . بچه زیاد خ خوبه . فک کن مث قدیما جا بندازه ادم همه بچها بخابن  کنار هم  😍😍

ما همین الان با دوتا بچه و شوهرم اینطوری می خوابیم هنوز نتونستم پسر ۶ ساله ام‌رو تو اتاقش بخوابونم.

2731

با توجه با تایپیک های قبلتون 

نزدیک  سی تا دوست داری که از این کاربری استفاده میکنن 

چون هر کدوم با قبلی فرق داره.

دم دبیرستان دخترونه نشستی نکنه؟  

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
دخترعموم 33سالشه هفت تابچه داره اونوقت براچهارتا شماانقدتعجب میکنید👯

با ون اینور اونور میرن؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

@jigali    سلام عززززززیزززم   

خوبی؟ 

اتفاقا امروز به یادت بودم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

😳

از چندسالگی شروع کرد؟ 

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
خدا بچه هاتو حفظ کنه  ولی اغلب مردا اینجورن بچه ننه و مادر دوس🤢انقد بدم میاد

شما دوست ندارید پسرتون دوستتون داشته باشه حتی وقتی ازدواج کرد؟؟؟؟ بی عاطفه بودن رو ترجیح میدین؟ 

کاربریتون برای چند نفره ؟؟! تاپیک قبلی گفتید دوتا بچه داریم قصدی ندارما فقط برای کنجکاوی پرسیدم&nb ...

تو تامیک قبلی گفته باردارم و دوتا دختر یه پسر

چه مسخرس

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

کجایی هست؟؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

زن عموی شوهرم تقریبا سی و شش هفت سالشه شش تا بچه قدونیم قد داره

آرزو میکنم آدمی رو پیدا کنید که وسط شلوغی بهتون زنگ بزنه بگه                         کاش بجای این همه آدم، تو اینجا بودی...
2706