2726
عنوان

نصف صورتم+عکس بدون ارایش

| مشاهده متن کامل بحث + 14802 بازدید | 511 پست
عزیزم من به خاطر شما 26 صفحه تاپیک خووندم  مساله خاصی اتفاق نیفتاده   نه توهین خاصی کردن ا ...

کاربرای دیگه چی؟! 

لطفا بگین به چی میگین توهین که دفعه دیگه مزاحمتون نشم 😶

همه چیز مشخص بود... 

من عصبانی بودم ولی رفتار بدی دیدم که گزارش زدم

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
کاربرای دیگه چی؟!  لطفا بگین به چی میگین توهین که دفعه دیگه مزاحمتون نشم 😶 همه چیز مشخص بو ...

این مدل صحبتها و بحث ها باعث تعلیق نمیشه اگر هم بخوام تعلیق بکنم هر دو طرف بحث تعلیق میکنم 

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.