1874
1823

کووو

آهای عشقم♥️من حسود نیستم فقط‼️از تموم آدمهایی که نگات میکنن😐باهات حرف میزنن😬بهت فکر میکنن😤دوستت دارن متنفرم...🤬😠😑 تو برای خودمی والسلام :)🚫😘😍خدایا بین خودمون بمونه😇من خیلی حسودم😁لطفا اونی ک من دوستش دارم رو در نظر بقیه به شکل قورباغه قرارده😱😅آمین😐😬

دومین تاپیکه ک عکستو میزاری  یا خاب دیدم؟!!!

خدایا  خودمو عشقمو ب خودت سپردم  مراقب زندگیم باش  یاارحم الراحمین 💓   ینی میشه ی روزی بدون ماسک بریم بیرون؟❤❤ لطفا لایک نکنید مگر در صورت درخواست خودم                                       لطفا درخواست دوستی ندید تمایل ندارم ممنون❤❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

اگه اون نصفت شبیه ته دیگ زعفرونیم باشه قشنگی😁

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

کو

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی ؟میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم  فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
1794

کاجاس

با خوک نباید کشتی گرفت چون کثیف میشی و جالب اینع ک خوک از این کار لذت میبرع بحث کردن با ادمای احمق  دور و ورتم همینع😉از دور ریختن ادما لذت میبرم شاید بم بگی بیمار شاید بخای روانی صدام کنی اما من ترجیح میدم دور بریزم تا دور ریختع شم...اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

اسم کاربریت😋😋😋

منم تا ۹۹/۹/۹ شوهر میکنم ب لطف خدا😌         خدایا جونستاره هات تا ۹۹/۹/۹ ی شوهر پولدارخوبو مهربونو شیرین زبون بنداز تو دامنم😁دامنم پام نبود بنداز تو شلوارم😀دیگ شورتتت ک پام هست بنداز تو اون واااااا😯          قربون دستت اخلاق مامانو خاهراشم خوب باشه اعصاب ندارم میزنم دهن مهنشونو صاف میکنم😊              باتشکراز همه عوامل پشت صحنه ب ویژه قانون جذب و کارما و اینجور مضخرفات…مرسی ک کمک کردین ب ارزوهانون برسیم💗تو گوونی😂
1718