2726
عنوان

😭😭😭😭😭با شوهری که مثل زناس

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 66 پست

ای بابا... مادرشم اینجوریه؟ اخه پسرایی که خیلی به مامانشون  وابستن و این رفتارا رو ازشون دیدن ناخودآگاه متمایل میشن به اینجور کارا 

منال کوردم باوانم❤🌹   اینگونه بی تو ببین چنگ بر آسمان می زنم بی محابا.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این بچه ننس لوسه مثل زنا نیست

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2728

وقتی مردا انقد بی غیرت شدن جای تعجب نداره رفتارشون زنونه بشه 

هر چند زنام اینجوری نیستن

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

مگه من که زنم دنبال چشم و هم چشمی حرف درست کردن پشت سر کسی حرف زدن تو همه کارای بقیه دخالت کردن بلاک کردن سر هر دعوایی هستم😳

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
تا جای کسی باشی متوجه نمی شی خیلی سخته واقعا سخته 

عزیزم رفتارای شوهر شما بده درک میکنم اما کاش نمینوشتی مثل زناست، اکثر زنای ایران این مدلی شما میگین نیستن.

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
سلام شما مشاوره حقوقی میدین؟ اگر میدین من مشکل بزرگی دارم

صلوات برای امضات 🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
مگه من که زنم دنبال چشم و هم چشمی حرف درست کردن پشت سر کسی حرف زدن تو همه کارای بقیه دخالت کردن بلاک ...

دقیقا...اصلا ربطی به زن یا مرد بودن نداره. فرهنگ غلط یه بخشی از جامعه‌ست...

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
صلوات برای امضات 🌹 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹 ...

خیر ببینی الهی .واقعا ممنونم ازت♥️♥️انشاالله دعای خیرت برای خودت و خانوادت.سلامت باشی گلم

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
خیر ببینی الهی .واقعا ممنونم ازت♥️♥️انشاالله دعای خیرت برای خودت و خانوادت.سلامت باشی گلم

😘 😍 ❤️ 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706