2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ وقت منو بخاطر هیچ کس کنار نذاشته

هوامو داره خیلی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

می ره مسافرت ریختشو نمی ببنم🤗

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738

مهربونه

پشتكار بالايي داره 

خوش صحبته 

همه جوره منو حمايت ميكنه

دست و دل بازه 

شوخ طبعه 

راز داره

با وفاس 

صادقه 

عاشقه

با نظمه

دوست داشتنيه

خوش خندس 

هيچوقت حرف بدي بهم نميزنه

احترام پدر و مادرمو حفظ ميكنه

و.....❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

كاراي مربوط به خودش رو خودش انجام ميده مثل شستن جوراب و لباس زير هرروز دوش گرفتنش 😊يادم بره لباسشو اتو كنم خودش اتو ميكنه😊و خييييلي چيزاي ديگه.....

خداياشكرت....❤️ 
مهربونه پشتكار بالايي داره  خوش صحبته  همه جوره منو حمايت ميكنه دست و دل بازه  ش ...

سلام نازنین جان😘چقدر عالی🌸🍃

ان شاءالله همیشه در کنار هم موفق و سلامت و خوشبخت باشید🌻🍃

فقط یه سوال؛احیاناً برادرشوهر مجرد داری؟!😁😂😄😘

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸
2706