2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودتون اختیار بدن خودتون رو دارین اما این روش درستی نیست، مگر اینکه قبلا خیلی پرخور بوده باشین که بعیده

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
2728
عزیزم خودتون اختیار بدن خودتون رو دارین اما این روش درستی نیست، مگر اینکه قبلا خیلی پرخور بوده باشین ...

من هستم پرخور 

چرا روش خوبی نیس از کالری شماری بهتره 

بعدم هر کسی بنا به شرایط بدنیش میتونه نصف یا یک چهار کمتر بخوره

وسوسم کردی دحتر 🤨چه کنم حالا بگیرم نگیرم😫

بگیرررر لازم نیس نصف کنی 

اگه نمبتونی بشقابتو مثل یه کیک در نطر بگیر 

چهار قسمتش کن یک چهارمشو بریز تو قابله بقیه رو بخور بعد چند ماه دو چهارمشو کم کم حجم معده کم میشه

من هستم پرخور  چرا روش خوبی نیس از کالری شماری بهتره  بعدم هر کسی بنا به شرایط بدنیش میت ...

بله این حرفتون رو قبول دارم که از کالری شماری بهتره، روش کالری شماری تو کل کشورای اروپایی منسوخ شده. ببینین مشکل روش شما اینه که بدن به انرژی کم عادت میکنه،،، شاید روزای اول خوب وزن کم کنین و راضی باشین ولی بعد از ۲۰ روز بدن شما به این حجم از غذای کم عادت میکنه و یه جورایی دچار استپ وزنی میشین. به نظر من هیچ چیز بهتر از یه رژیم مناسب از نظر تعادل بین گروه های مواد غذایی نیست🌹

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
بگیرررر لازم نیس نصف کنی  اگه نمبتونی بشقابتو مثل یه کیک در نطر بگیر  چهار قسمتش کن یک چ ...

همون نصف منصفانه تره اخه نصف بشقاب من میشه یه بشقاب فردباشتهای نرمال😬

گروه داری چجوریه برنامت برارژیم؟

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706