2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چند وقتشه؟

ماهم دیوونه شدیم😭

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 

عزیزان این دوره ی کودکی و باریگوشی و به اصطلاح نق زدنها تموم میشه... وقتی بزرگ بشه دیگه مدام نمیشینه کنارتون یا تو بغلتون نمیمونه.....ازتون‌نیخواد باهاش بازی کنید، دستشو بگیرید یا براتون کلی حرف بزنه..تمام اینا تموم میشه و دیگه برنمیگرده ... قدر داشته هاتونو بدونید که پشیمانی سودی نداره

اللهم صلی علی محمد وآل محمد

وای وای وای نگو که دختر من ۳ سال خورده ای جد و آبادم و دراورده. 

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2706