2737
2734
عنوان

جشن بعد زایمان

1187 بازدید | 36 پست

سلام دوستان خوبین 

میشه راهنماییم کنید 

الان ماهه ۷بارداری هستم خانواده همسرم میگن ما رسم داریم یه مدت بعد زایمان خانواده دختر شام میدن و همه رو دعوت میکنن و بقیه هم کادوهاشونو میدن...من اصلا حوصله شلوغی رو‌ندارم خصوصا مطمینم بعد زایمان...در ضمن نمیخوام فشار بیاد به خانواده خودم تازه بعد از خریدن سیسمونی شام و پذیرایی از ۵۰-۶۰نفر!!! 

ترجیح میدم خودم و همسرم بعد زایمان انشالله به یه انسان نیازمند کمک کنیم به نیت سلامتی بچه...من به مادرشوهرم گفتم ما رسم نداریم و رسم و رسومات دست و پاگیره و ... خواستم بدونم این رسما هنوزم هست؟شما نظرتون چیه؟؟؟

خدایا شکرت 

چه پررو ! ما ولیمه داریم مثلا پدر مادر نوزاد تازه متولد شده مهمونی میده خواهر برادرهای خانم و اقا و پدر مادر و دعوت میکنه و شام میدن 

نه اینه پدر مادر شما بخواد ولیمه بده!

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا ما همچین رسمی نداریم ....

روز ۱۰ معمولا یه عده خانم جمع میشن حالا یا برا شیرینی یا نهار اونم زیاد نه...غذارم مادر دختر نمیده خود آقا متقبل میشه هزینه هارو ..

خدایی رسومات به کنار تو این کرونا مواظب خودت وبچت باش اصلا کادو میخوای چیکار اصلا نیارن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738

وا تا حالا نشنیدم بعدش هم نوه مال هر دو طرفه چرا خانواده پسر نگیرن در ضمن کروناست خواهر جان چه واجبه این کارها خطرناکه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
نه والا چه رسم مسخره ای خانواده شوهر کلا دوست دارن خانواده عروسو بتیغن بگو ما رسم نداریم تمام بیشتر ...

وای ازه دقیقا مثلا خواهرشوهرمم میگفت برای منم مامانینا جشن گرفتنو شام دادنو فلان و بهمان!!! ادم شوک میشه چطور میتونن اینطور تحمیل کنن نظرشونو به ادم

خدایا شکرت 

خانواده پسر میدن اینجا

ولی من کلا نمیخوام اونا به زحمت بیفتن😏 خودم میدم البته باردار نیستم ولی برناممون اینه

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

از خانوداده پر جمعيتي هستيم با قوم هاي مختلف ازدواج كرديم اولين باره ميشنوم رسمه!!!!😐

البتع ديدم بعضي هرجا دلشون بخواد رسمشون رو تغير ميدت🙈😬

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
وا تا حالا نشنیدم بعدش هم نوه مال هر دو طرفه چرا خانواده پسر نگیرن در ضمن کروناست خواهر جان چه واجبه ...

اره میگن ما گوسفند سر میبریم وقتی عروس زایمان کرد اومد خونه ولی نمیدونم ده روز بعد خانواده دختر شام میدن و همه دعوت شده ها کادوهاشونو میدن!!! پس کار خوبی کردم جلوشون قاطع وایسادم

خدایا شکرت 
2706