2703
2553
عنوان

ایابه صلاح ومصلحت اعتقاد دارین؟

277 بازدید | 34 پست

من اعتقاد ندارم هیچکسی تاحالا نتونسته جواب سوالمو بده کسی که اگر به یه خواستش نرسه بخاطرهمون بدبخت ترهم بشه ایااین بدبختی ب مصلحتشه؟خونواده ای رو میشناسم بچه اولشون بخاطر فقر و نداشتن پول حتی برای یه دکتر ساده رفتن مرد بچه دومشون ک الان شوهرکرده شوهرش معتادک زنشوباسه تا بچه ول کرده رفته و اینا اوارن بچه سومشون که همش13سالشه الان سرطان داره هزینه ها درمانشم خیلی زیاده ایناهم فقیر نمیتونن از پسش بربیان زنش هم سرطان داره عمل لازم داره و نمیتونن هزینشو بدن خودپدره هم مریض اخه این چه مصلحتیه ینی این مصیبت صلاحشونه؟

نه یه دل خوش کنک واسه ادمای بدبخت بیچاره س .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نعععععععع اصلا حرصم میگیزه وقتی از صلاح و مصلحت حرف میزنن 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2720

ببین بعضی چیزایی که از دست ما خارجن میتونه مصلحت باشه میتونه تاوان گناه باشه 

ولی این خانواده که فقیرن چرا چند تا چندتا بچه میارن این که دیگه مصلحت نیست دست خودشون بوده!

2714

خب شاید مصلحتشون اینه که به خاطر سختی هایی که تو این دنیا می کشن، اون دنیاشون خیلی خوب باشه...اصلا  شاید خودشون تلاش نمی کنن به اندازه ی کافی یا عاقلانه عمل نمی کنن که پول ندارن و... .... شاید اگر تو خوشی بودن ظلم می کردن و.... هزار و یک دلیل می تونه باشه

عزیزم بیشتر چیزا نتیجه اعمال و‌اتخاب های هودمونه

یه سریشم امتحان اللهی

یه سری هم مصلحت

مصلحت خیلی خیلی کم‌پیش‌میاد

همه موقعییت های زندگی شاد‌ی غم‌روزمرگی همه امتحانه

درواقع قالب اتفاقات نتیجه انتخاب‌و‌تصمیم خودمونه

ان شاالله مشکل این خانواده هم حل بشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

دوتا تایپیک آخرمو گزارش بزنین لطفاااااااااااااااااااااااا

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2706