2733
2734
عنوان

سوتی من جلو داداشم بیاین....😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 9861 بازدید | 108 پست
ما اصلا از کاندوم استفاده نمی‌کنیم. اتاق خوابمم همیشه تو تمیز ترین شیک ترین حالتش. کافر همه را به ک ...

ببخشیدهاولی چه مسخره کمدوکشوهم شدحریم ومطمئنا هرادم باشعوری دره کمدوکشوی کسی بازنمیکنه 

پس کلا فعالین ارثیه☹😂

پاچیدم به در دیوار😂😂😂

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اصلا از کاندوم استفاده نمی‌کنیم. اتاق خوابمم همیشه تو تمیز ترین شیک ترین حالتش. کافر همه را به ک ...

راستی یادم رفت بگم اره ما از کاندوم به جای دکوریای خونمون استفاده میکنیم مد شده 🤣🤣🤣

دخترم و باباش دنیای منن😍😍😍
2728
شما هم هنگ کردید یا فقط منم   خانوم ۱۸ ساله با یک بچه که نمیدونه کافور چی بید ، بعد طبع فعال ...

بابا بقرانننن من تاحالا نشنیدم اسمشووووووووو حتما باید قسم بخورم وااااااا  

باشه بابا فهمیدیم چقد بانظمی و اتاق مهمون داری انقد تکرار نکن. یه چیزی گفتی که نمیتونی جمعش کنی بیخی ...

حرفی نزدم که نتونم جمعش کنم!!! فقط درک حریم خصوصی اتاق خواب براتون سخته. توضیح دادم که شاید بفهمید متأسفانه میخ نرود در سنگ!!! 

اتاق مهمونم برای این گفتم که کسی نگه پس کسی میاد خونه تون میخواد لباس شو عوض کنه... کجا میره چیکار میکنه. 

فکر نمیکردم لفظ اتاق مهمون اینقدر براتون سنگین بیاد 

حرفی نزدم که نتونم جمعش کنم!!! فقط درک حریم خصوصی اتاق خواب براتون سخته. توضیح دادم که شاید بفهمید م ...

عزیزم شما موظف نیستی برای کارای شخصیت و علایقت به کارهات  توضیح بدیا😘

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

زن داداشت باز چجور ادميه!😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
تاپیکو ولش کن بچسب به اونی که میگه نذاشتم ننه و خواهر شوهرم تا حالا برن تو اتاق خوابم🤣🤣🤣

ولش کن 

یه چیزی پرونده🤣🤣😁😁😁 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
ببخشیدهاولی چه مسخره کمدوکشوهم شدحریم ومطمئنا هرادم باشعوری دره کمدوکشوی کسی بازنمیکنه 

واااا... معلومه که کمد و کشو جز حریم شخصیه. اگه غیر این بود که درش بسته نبود جاشم تو اتاق نبود... میذاشتن عینه ویترین وسط خونه. 

تازه خیلی ها اینجا دیدم تاپیک زدن جاری و خواهر شوهر و مادر شوهر و خواهر مادر خودشون میان تو اتاق تو کمد هاشم نگاه میکنن

حرفی نزدم که نتونم جمعش کنم!!! فقط درک حریم خصوصی اتاق خواب براتون سخته. توضیح دادم که شاید بفهمید م ...

حرفتون متین من کاری به بحثهاتون ندارم 

ولی جانم قبول کن حریم خصوصی رو وسایل برامون نمیسازن بلکه این زمان و لحظه هست که می‌سازه یه لحظاتی اونجا حریم خصوصیه بقیش یه اتاق و مکان مثل همه ی اتاقا 

البته اگه اطرافیانتون از اون دسته آدمها هستن که تو وسایل و کمداتون سرک میکشن حق دارین

اسی من گیج شدم طبق چیزی که نوشتی میدونستی کافور چیه اما میگی نمیدونم پس یکیمون داریم در مورد کافور ...

کافور میخورن که میل جنسیشون کم شه

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

يعني یه بچه از سر بچه گی بره تو اتاق خوابت میگی وای وای نه بیا بیرون اینجا حریم شخصیمه؟ ببخشیدا ولی برام سوال شد😐😂

2706