1874
1823
عنوان

دلم دکتر میخواد:(

502 بازدید | 92 پست

قبل از اینکه بگید مگه خودت چی هستی و ازین حرفا

برام سواله اینکه چرا نسبت به یه ارزوام گارد میگیرید😐

شمام بگید چی میخواید😁💚

9/9/99اتفاق خوشگل من💚

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

واقعا نمیدونم چرا هر دکتری که اطرافم میبینم یا مجرده و اصصصلا قصد ازدواج نداره

یا متاهله

نمیدونم این دکترایی که از قضا همه چی تموم هم هستن کی و با چه دخترایی ازدواج میکنن که ما یکیشونم نمیبینیم

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
1856
واقعا نمیدونم چرا هر دکتری که اطرافم میبینم چرا یا مجرده و اصصصلا قصد ازدواج نداره یا متاهله نمیدو ...

من دکتر مجردم دیدم 

ولی متاسفانه افه اشون زیاده 😂😂😂😂

ینی به کسی محل نمیدن خاک بر سرا🤣

معمولا از همکارای خودشون انتخاب میکنند

نه اتفاقا برعکس

خیلیاشونو میبینم تعجب میکنم

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
1826

منم دکتر میخواستم بهش رسیدم امااااا بعدا پشیمان شدم چون همیشه تنهااا موندم انقدر سرش شلوغ با وجود ادعای دوست داشتن تولدم بعد ۳ روز تبریک گفت حتی وقتی هم دیدیم یه هدیه برام نخرید بود ووو تمام اعصاب خوردشاش و ناراحتی هاش بر من بود و هر روز دعوا وبعد از منم همش ایراد میگرفت که تو بی سوادی و اینا درصورتی که خودشم افسرده شد ووو اخرشم هیچ ... امیدوارم دکتر خوش اخلاق گیرتون بیاد 😁

من دکتر مجردم دیدم  ولی متاسفانه افه اشون زیاده 😂😂😂😂 ینی به کسی محل نمیدن خاک بر سرا🤣

😂😂😂وای اره معمولا اوایل شروع کارشون خیلی خودشونو میگیرن به مرور بهتر میشن 😄

1896