2733
2734
عنوان

خانومايي كه طبيعي زايمان كردين

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 81 پست
مرسی از توضیحت گلم ولی دکتر گفته اون مجرا تنگه باید کلا ورداشته بشه دکتراری دیگه هم تایید کردن که عم ...

عزيزم شما ميگى مجراش تنگه من فكر كردم جراحى باز كردن مجرا منظورته عذرميخوام

گلم اين مجرا تو سونو بايد ديده بشه از كجا تنگ شده نميخوام ته دلت خالى كنم اما عمل سختى در پيش داره ان شاءالله خدا كمك كنه 

از كليه باز ميكنن و برشى ٥ سانتى هم زير شكم ميزنن بعدشم خيلى بايد انتى بيوتيك بخوره

اينجور ادما فقط خودشونو گول ميزنن ببخشيد واضح ميگم ما شب زفافمون چقدر درد ميكشيم از تنگى واژن؟ اما ...

گل گفتی 😘😘😘😘

منم همینو میگم 

تو کل بحث هایم که شده تو این سایت من گفتم زایمان سزارین اگه ده تا درد و مرض میاره طبیعی صدو ده تا مرض میاره 

بعدشم واژنی که بچه اون و حجم از خودش رد داده و بخیه خورده و ........میشه مثل اول 

عمراااااا حتی تغییر ظاهرم داره 

ولی کسی نمیخواد قبول کنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اينجور ادما فقط خودشونو گول ميزنن ببخشيد واضح ميگم ما شب زفافمون چقدر درد ميكشيم از تنگى واژن؟ اما ...

من ی سوال دارم . من بعد از ازدواجم  باردار شدم ک سقط شد .. ولی وقتی رفتم دکتر برای معاینه باورش نمیشد ک من متاهلم..

چون سالم باقی مونده بود .

دکتر گفت قطر الت شوهرت کوچیکه ؟ من نمیدونستم باید چی بگم . قطر آلت مگ چقدر باید باشه ؟  همسرم یک بار بهم گفت باید واژن زن ۱ سانتی باشه  تو گشادی... من الان نمیدونم مشکل از منه یا اون . یا اون اصلا مشکلش حل میشه یا خیر 

گل گفتی 😘😘😘😘 منم همینو میگم  تو کل بحث هایم که شده تو این سایت من گفتم زایمان سزارین اگه ...

بله دقيقا

من انجام ندادم طبيعى اما سه تا خواهرام انجام دادن ميگن كلا شكل لبه ها هم عوض و شل شده

من سزارينى ام دردم ده روز بود و تمام ديگه درد بدى حس نكردم در صورتيكه خواهرم از شدت فشار طبيعى همون روز ركتوم مقعدش پاره شد ميگفتن خون فواره ميزده از مقعدش رو صندلى زايمان

2728
گل گفتی 😘😘😘😘 منم همینو میگم  تو کل بحث هایم که شده تو این سایت من گفتم زایمان سزارین اگه ...

عمل زیبایی میکنن . مادر خودم طبیعی زایید رحمش افتادگی پیدا کرد . مجبور ب عمل زیبایی شد ... 

بله دقيقا من انجام ندادم طبيعى اما سه تا خواهرام انجام دادن ميگن كلا شكل لبه ها هم عوض و شل شده من ...

اره 

من چون دوست و همسایه ،اشنا .....هر کی طبیعی زایمان کرده پشیمونه 

من دوستم میگه که از داخل واژنم کامل مشخصه و باید عمل زیبایی انجام بدم 

ولی تو نی نی سایت برعکسه 

عمل زیبایی میکنن . مادر خودم طبیعی زایید رحمش افتادگی پیدا کرد . مجبور ب عمل زیبایی شد ... 

اره چاره اش عمل زیباییه 

که من شنیدم که بعد چند وقم بخیه های داخل جا باز میکنه 

اما بهتر از روزهای بعد زایمانه

من ی سوال دارم . من بعد از ازدواجم  باردار شدم ک سقط شد .. ولی وقتی رفتم دکتر برای معاینه ...

بله؟؟😳چه دكتر نفهمى اصلا از بين بردن بكارت ربطى به قطر فلان نداره شما احتمالا بكارت ارتجاعى دارى بهتره يك دكتر زنان خوب برى براى معاينه و راهنمايى

سقط عوامل متعددى داره شايد اسپرم همسرت ضعيف بوده كه اونم ربطى به قطر الت نداره!

من واسه مجارى ادرارى و مثانه سررشته دارم نه بكارت و باردارى!

2738
اره  من چون دوست و همسایه ،اشنا .....هر کی طبیعی زایمان کرده پشیمونه  من دوستم میگه که ا ...

چند وقت پيش يكى تو تاپيك زايمان ميگفت دو تا طبيعى زاييدم حالا پاهامو باز ميكنم هوا ميره تو بدنم ميفهمم

يعنى در اين حد باز شده بود بيچاره

چند وقت پيش يكى تو تاپيك زايمان ميگفت دو تا طبيعى زاييدم حالا پاهامو باز ميكنم هوا ميره تو بدنم ميفه ...

دوسته منم همینو میگه 

کلی ناراحت میشم 

که انقدر درد بکشی بعد کلی عوارضم باهات بمونه 

عزيزم شما ميگى مجراش تنگه من فكر كردم جراحى باز كردن مجرا منظورته عذرميخوام گلم اين مجرا تو سونو با ...

🙁انتی بیوتیکو که الانم میخوره بمیرم براش از بدو تولد میخوره.مجراش ازسمت کلیه تنگه از پایین خوبه رفلاکسم نداره دکترش گفته هروقت خودتون اماده بودین بیارینش واسه عمل ولی ما ازترسمون هی امروز وفردا میکنیم که بزرگتربشه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2706