2726

قصه ي زندگيم خيلي طولانيه

همينقدر بگم كه خانوادم با ازدواجم مخالف بودن و شوهرم جلسه ي خواستگاري گفت شما اين دخترو بدين به من همه چي با خودم!

خلاصه ما تو عقد حامله شديم و عجله اي عروسي گرفتيم

شوهرم وقتي اومد خواستگاريم هيچي نداشت حتي شغل هم نداشت

من خودم كارمندم و حقوق داشتم

خلاصه با قناعت من و كمك هايي كه تو زندگيم كردم به شوهرم تونستيم واسه خودمون عروسي بگيريم

يعني خانواده اون و خانواده من اصلا كمكي نكردن!

خلاصه مسافرت يكبار تو عقد رفتيم كه هزينه هاش كلا با من بود

ماشين خريديم پول پيش خريدش و با چك هاي ليزينگشو من دادم

وسيله هم واسه خونه نتونست چيزي بگيره من خودم از حقوقم تلويزيون و فرش و سرويس خواب و سرويس چوب و ظرف و ظروف و وسايل برقي خريدم.

خدا بهمون لطف كرد و تونستيم خونه بزرگتر اجاره كنيم و حقوق منم اين ماه رفت بالا

منم به شوهرم گفتم كه مبل هايي كه داريم و بفروشيم و منم بيست تومني پول دارم بريم مبل جديد بخريم

خلاصه امشب با مامانش و خواهرش رفتيم و مبلي كه انتخاب كرديم يخورده گرونتر بود و شوهرم هم حدود ده تومن گذاشت رو پول و مبل و خريديم.

اومديم تو ماشين خوشحالم بوديم همگي

شوهرم گفت كه الان اذين خيلي خوشحاله از صبح در اختيارش بودم و مبل خوب هم واسه خونه خريده مگه نه؟!منم گفتم اره خوشحالم و وظيفت بوده بخري

شوهرم گفت چي نشنيدم وظيفم بوده؟!!!

وظيفه ي بابات بوده بخره!!!

نه واسه عروسي قروني خرج كرده نه جهازي داده!!!!

اونوقت ميگي وظيفه ي من بوده

من لطف كردم واست امشب مبل خريدم!!!منم گفتم خوبه پول خودم بوده

درحالي كه بيست تومن پول خودم بود و پنج تومن هم مبل فروخته بوديم شوهرم فقط ده تومن گذاشت

همون روش فشار اورده بود

مادرشوهرم و خواهرشوهرم زيرلب ميخنديدن كه شوهرم اين حرفا و بهم گفت!!!

شوهرمم گفت بيا بريم مبل و پس بديم و پولتو بدم بهت!!!اينقدر پولم پولم نكن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب نباید میگفتی وظیفت بود

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

ب جا اشک ریختم شمام لهش میکردی خو

اصولا اکثر مردا نمک نشناسن

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
2706