2737
2734
شوهرت دوستت داره خیلی مامانش هم دوست دارن ولی خوب یکم نمیدونم چرا میخان تو زندگیت با همسرت اختلاف پ ...

عزیزم میشه لطفا بگی🙏🏻مشخصات اونی که بهش فکر میکنم چیه؟ حسش بهم چیه؟ متوجه علاقه ام شده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر شوهرم کی ازدواج میکنه؟زنش چطوریهه ظاهری و  اخلاقی؟

اونم به زودی کمتر از یکسال طول بکشه حس می کنم تا الان به خواستگاری میرفتن به خاطر کرونا موندن

حس میکنم زیبا باشن خانومشون مهربون از ظاهر سرد 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
عزیزم میشه لطفا بگی🙏🏻مشخصات اونی که بهش فکر میکنم چیه؟ حسش بهم چیه؟ متوجه علاقه ام شده؟

اون شخص مغرور هستن قیافه خون سردی دارن

حسشون بهتون در حد دوستی هست

متوجه شدن ولی مطمئن نیستن ولی در حد دوستی میخان شمارو 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2731
اونم به زودی کمتر از یکسال طول بکشه حس می کنم تا الان به خواستگاری میرفتن به خاطر کرونا موندن   ...

حس میکنم عروس جدیدیه ک بیاد جاریم با اون میریزه رو هم.نه؟؟یعنی اوما صمیمی ترن؟

حس میکنم عروس جدیدیه ک بیاد جاریم با اون میریزه رو هم.نه؟؟یعنی اوما صمیمی ترن؟

بله گلم 

عزیزم دوتا وام اقدام کردیم.این هفته میدن بهمون؟

نه عزیزم

2738
مرسی گلم ک ج میدی آینده کاری  ومالی شوهرم تو ساخت و سازش چطوریه؟ کی خونه برا مستقر شدن خودمون ...

کمترین کاری هست گلم از دستم برمیاد

آیندتون روشنه اگه همسرتون ولخرجی نکنه پس انداز کنین

اگه پس انداز کنین کمتر از ۵ سال دیگه خونه برای خودتون میخرین