2737
2734
حس اونی که توذهنمه ومیخوامش ؛به من چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟بعدازدواج ؛بهم وفادارخ ...

هیچ حسی بهتون ندارن به عنوان سرگرمی میخاد 

به نظرم خودت به این خاطر این طرفتون نسوزن از این بهتر براتون میاد شانس باهاتون یاره

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
تورو خدا بگو باردارم الان یانه مردم نگرانی

نه عزیزم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اونی که توزندگیشه رابطشون درچه حدیه؟ مگه بااون قصدازدواج نداره؟

رابطشون خوبه دوسشون داره ولی به ازدواج نمیرسه

اون اقایی که دوسش دارم درموردمن چه فکری میکنه وقصدش چیه؟ احساسش چیه؟ بااون ازدواج میکنم؟

عزیزم اون گاهی بهتون فکر میکنه احتمالش بهم رسیدنتون پنجاه پنجاه هست

اگه پیش قدم بشن ایشون بهم‌میرسین وگرنه غیر این صورت نه

میگن حسم درسته دوستان نی نی سایتی هم گفتن درسته حسم

واسه منم بگو

سبحان دوسم داره یا امین

خب کی میاد خواستگاری؟؟؟؟کی عقد میکنیم؟؟؟ بهم فکر میکنه ؟؟ خانوادش میدونن؟رتبه 125 نفر چندم میشم

2738
عزیزم اون گاهی بهتون فکر میکنه احتمالش بهم رسیدنتون پنجاه پنجاه هست اگه پیش قدم بشن ایشون بهم‌میرسی ...

به اقای واو میرسم؟؟ تازگی خیلی بهش فک میکنم 

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
عزیزم یه پسری هست تو خانوادمون خیلی رفت و آمد داریم به نظرت دوست دختر داره یا با کسی در ارتباطه ؟&nb ...

بله دوست دختر دارن

بهتون فکر میکنن یک کوچلو شیطون هستن یکم ازشون دوری کنی بهتره

بله دوست دختر دارن بهتون فکر میکنن یک کوچلو شیطون هستن یکم ازشون دکری کنی بهتره

واسه منم بگو

سبحان دوسم داره یا امین

خب کی میاد خواستگاری؟؟؟؟کی عقد میکنیم؟؟؟ بهم فکر میکنه ؟؟ خانوادش میدونن؟رتبه 125 نفر چندم میشم

میگن حسم درسته دوستان نی نی سایتی هم گفتن درسته حسم

عزیزم خواهش میکنم منم بگو به اون اقایی که ازش خوشم میاد میرسم فامیلیم باهم

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم
2706