2726
عنوان

بعد ۱۳ سال وسایلشو نچیده🤒🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 54 پست
مگه به حرف عروسه که بگه ما نگهش داشتیم خونه برا ما... دور از جون فوت کنه انحصار وراثت میدن و طبق قا ...

عروس و شوهرش دیگه. پسره هم میگه مادرمو نگه داشتم واسه من خونه.

خلاصه الان کاری به دعواشون ندارم. میگم وسایل پوسیده دیگه خدایی😐😐😐😐

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
خودت ازدواج کردی؟  اون بدبخت هم با کلی آرزو جهاز خریده اگه استفاده کنه به قطع مادرشوهرش صاحب م ...

دیگه 13سال آخه😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا شوهرش اصلا کار نمیکنه که بخاد خرجی بیاره توی خونه. هر چیم پول درمیارن زن و شوهر خرج لباس و گشتو ...

حدس میزدم مطمعنااکر منفعتی نداشت نمیموند ی جابامادرشوهرش اینهمه سال بگذروکنه

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
خودت ازدواج کردی؟  اون بدبخت هم با کلی آرزو جهاز خریده اگه استفاده کنه به قطع مادرشوهرش صاحب م ...

تا الان که واسه خیر بودنش اونجا نَشستن.

کلا پسره میگه من مادرمو نگه داشتم کلا خونه و همه چی واسخ منه. بقیه نباید ارث بخان. به این نیت اونجا موندن. چون پسرا اخره.

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2728
دیگه 13سال آخه😐

خب چیکار کنه میداد مادرشوهره استفاده میکرد خوب بود!

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
حدس میزدم مطمعنااکر منفعتی نداشت نمیموند ی جابامادرشوهرش اینهمه سال بگذروکنه

دقیقا . اخه زنه همچین بی سر و زبونم نیس. همه رو میشوره میزاره کنار. 

ولی چند وقت پیش اونجا بودیم گفت من جهازم فلان چیزو خریدم میخواستم بگم تا الان پوسیده فکر کنما.😁😁😁

تا الان که واسه خیر بودنش اونجا نَشستن. کلا پسره میگه من مادرمو نگه داشتم کلا خونه و همه چی واسخ من ...

وااا چه عقل شون کمه آره اونا هم میشنند شما بخوری ارث شون رو همچنین بیان ادعای ارث کنند که بمونی

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خب چیکار کنه میداد مادرشوهره استفاده میکرد خوب بود!

وا چه حرفا خب خودش استفاده کنه حالا مادرشوهرش هم تو اون خونه است دیگه استفاده می‌کرد. اسی یه پیشنهاد بهش بده بگو 10سال دیگه نگهشون داره به عنوان جهاز بده دخترش ببره😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
مگه به حرف عروسه که بگه ما نگهش داشتیم خونه برا ما... دور از جون فوت کنه انحصار وراثت میدن و طبق قا ...

اره بابا. ولی اینجوری گفتن به بقیه. کلی هم زمین دارن که همین پسره و زنش صاحب شدن. فقطم اه و ناله میکنه که من توی این فسقله جا موندم. اخه تو که موندی منفعتم داشت برات

وا چه حرفا خب خودش استفاده کنه حالا مادرشوهرش هم تو اون خونه است دیگه استفاده می‌کرد. اسی یه پیشنهاد ...

خخخخ وای جرم میده 😁😁😂😂😂

بنده خدا بچه دار نمیشه . 

دقیقا . اخه زنه همچین بی سر و زبونم نیس. همه رو میشوره میزاره کنار.  ولی چند وقت پیش اونجا بود ...

بهش بگو حداقل اینحایی استفاده کن اخه وسایل برا۱۳سال پیشه ‌.بچه ندارن؟

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
وااا چه عقل شون کمه آره اونا هم میشنند شما بخوری ارث شون رو همچنین بیان ادعای ارث کنند که بمونی

اره دیگه واسه این ، اینقدر اونجا مونده دیگه

بهش بگو حداقل اینحایی استفاده کن اخه وسایل برا۱۳سال پیشه ‌.بچه ندارن؟

نه من اصلا نمیتونم بگم . چون ماشالله زبون داره جرم میده.

نه بچه دار نمیشن

خخخخ وای جرم میده 😁😁😂😂😂 بنده خدا بچه دار نمیشه . 

خب بگو ارث میراث میخوای چکار بچه هم ندارن انقد حرص مال دنیا رو میخورن

اره دیگه واسه این ، اینقدر اونجا مونده دیگه

متاسفم براش

2706