2737
2739
عنوان

حسم درسته ، هرکس میخواد بیاد😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 214 پست
بله عزیزم داره  درمورد علی نگفتی؟؟؟؟

پسره عزیزم 

علی قد بلند و مهربون یکم مغرور نیست؟؟

فک کنم از اقوامتون باشه از طرف پدری

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره عزیزم  علی قد بلند و مهربون یکم مغرور نیست؟؟ فک کنم از اقوامتون باشه از طرف پدری

مشخصاتش درسته کاش فامیل بود😭😭😭😭😭

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2728
واقعا مرسی بابت انرژی مثبتایی که میدی. سرمایه گذاری کردم ایا خوب سود میکنم یا نه؟

بله عزیزم

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
پسره عزیزم  علی قد بلند و مهربون یکم مغرور نیست؟؟ فک کنم از اقوامتون باشه از طرف پدری

چرا واسه منو نمیگیییییی😫

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

مرسی عزیز دلم ♥️♥️♥️

بنظرت علی نمیشه نگفتی اینو😢😢😢

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2738
چرا واسه منو نمیگیییییی😫

جونم

من حامله هستم یا نه؟

فک کنم اره

مرسی عزیز دلم ♥️♥️♥️ بنظرت علی نمیشه نگفتی اینو😢😢😢

فک کنم یکی دیگه بشه

2706