2726
عنوان

حـاجـت دارا بـیـــاین❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 8998 بازدید | 1223 پست

عزیزم منم هستم،التماس دعا دارم،سمیرام

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم انشالله حتما ویژه دعاتون میکنم

خیلی لطف میکنی عزیزم.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2728
@شانسی     @الناخانووووووم     @پارکر     @ساحلودریا   &nb ...

ممنونم مهربون انشاءالله ک حاجت روابشی🤲💚

اسی جان ازتوام سپاس گزارم انشاءالله ک توام حاجت روابشی🤲💚

واسه حاجت جفتتون صلوات فرستادم🌹

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤

برا منم دعا کن عزیزم ❤️🌹

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

خواهر  و شوهر خواهر من کرونا گرفتند. حالشون بده

سه تا بچه کوچیک دارند 

کسی هم نمی تونه براشون کاری کنه

خواهشا دعاشون کنید

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚

فرستادم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706