2733
2734
عنوان

اونای کهبا ماهی یه تومن خرج خورد و خوراک رو میگذرونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4977 بازدید | 194 پست
ما گوشت گوسفندی نمیگیریم😁😁😁

😞😞😞😭

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
عزیزم ماشهرستانیم ۴نفریم باماهی۲۳۰۰میگذرونیم

😔😔😔😔😭😭😭

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبول دارم ،مدیریت کنی وبخوای میشه پس انداز کرد،ازت ایده گرفتم حتما برای سال دیگه خودم سبزی میکارم،خد ...

سبزی خوردن تازه اونم هر روز توی تابستون واقعا می‌چسبه

پشیمون نمیشی

آیه قرآن هست     وبرکتَ لنا    بمعنی    و برکت داشته باشد برای ما       ما بعد هر معامله ک پول دریافت میکنیم با انگشتمون روی پول می‌نویسیم هر وقت خرید هم می‌کنیم روی پاکت یا کیسه یا سبد یا خود جنس با انگشت می‌نویسیم و واقعا برکتش رو ب چشم داریم می‌بینیم

آهان خانوما اینم بگم گفتن ذکر یا جواد الائمه ادرکنی ۱۴ مرتبه بعد از هر نماز واقعا برکتی تو زندگی میاره ک باورتون نمی‌شه

عزیز جان یه تومان اصلا در شهرستان هم نمیشه...ما دو نفریم فقط یه خرید ماهانه فروشگاهمون شد۷۰۰..

فروشگاه خیلی خرجش زیاد میشه ادم هرچی میبینه میخواد برداره همیشه چیزایی رو که نیاز داری بنویس از روی اون خرید کن

خب اون یکم پس انداز برا این چیزا ک باید باشه در حد ی سرما خوردگی و اینا اما خدا نکنه یکی مریضی سخت ی ...

هزینه سرما خوردگی با بیمه ایرانیان ( ویزیت درمانگاه بیمه رو قبول نکرد، واسه سرم هم قبول نکرد، دارو هم که خدا داند) ۱۵۰ تومن پول دادم

ماهی چقدر باید جمع کنم؟؟ اونم تازه چون ترس از کرونا هست آدم میره ویزیت بشه

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
2738

شوهر من ماهی ۲ونیم میگیره..مرغ و گوشت چرخ کرده و برنج رو خانواده هامون میدن.

شوهرم ناهار میره خونه مادرش چون به محل کارش نزدیکه خونشون شامم واسه منو بچم میاره

ماهی ۱۸۰۰ کرایع خونه میدیم.۷۰۰ قسط وام

با یارانه شوهرم و مادرش و پدرش سر میکنیم.۲۰۰ هم به بچم میدن

من دیروز رفتم فروشگاه یه شیشه خیار شور درشت بود ۳۸ نخریدم 

کلا ما که خیلی چیزا دیگه نمیخریم حذف کردیم از سفرمون

غذا کم درست میکنم میترسم اصراف بشه

سر سفرمون هم مخلفات و ... نداریم

واقعا نمیدونیم چه کنیم دو نفریم 

همه چیز یهویب خیلی گرون شده 

من فقط میوه میگیرم اونم نه همه میوه ای اخه خدایی انبه کیلویی ۶۰ 

خدابخیرکنه ما که دو نفریم وضع اینه خدا به داد دل بقیه برسه

و میشه بگی سبزی رو چطور کاشتی یعنی چقد خاک ریختی یا زیرش چی گذاشتی ک خاکا نریزه

ی نایلون زباله گذاشتم داخل سبد

چند جا روی کف نایلون و دور تا دورش رو با چاقو خراش‌ یا سوراخ‌هایی ب طول سه سانت تا پنج سانت زدم تا ریشه‌ی سبزی‌ها اکسیژن بگیرن

تقریبا تا بیست سانت مونده ب لبه ی سبد داخلش رو خاک باغچه ریختم بعد تقریبا پنج سانت خاک گلدون رو ک از گل‌فروش‌ها خریده بودم ریختم داخلش بعد بذر سبزی رو ریختم و بعد با صافی درشت ب قطر یک سانت روی بذر خاک الک کردم و با آب پاش کاااامل آب دادم روش رو نایلون کشیدم و روی نایلون چند جا رو با چاقو باز کردم تا جای هوا داشته باشه و در محیط بازرجایی ک پر نور باشه لی آفتاب نخوره گذاشتم تقریبا دو تا سه روز بعد اولین جوونه ها رو می‌بینی بعد از این ک جوونه ها ب سه سانت رسید نایلون روش رو بردار و مراقب باش خاکش خشک نشه

2706