2733
2734

ما دو نفریم اینجا خیلی گفتن با بچه هم ماهی یه تومن فقط پول خورد و خوراک بدون قبض اب و هزینه های جانبی 

یعنی فقط میوه و گوشت و ...خورد و خوراک میگذرونن 

من الان چند ماه دارم این کار رو میکنم ولی اخر برج هیچی نداریم 

واقعا چطوری میشه

الان همین ماه رو مثال میزنم ماه مهر

یه دفعه رفتیم میوه خریدیم + لیمو سیب زمینی و پیاز شد 100 تومن 

ماست و شیر و پنیر 50 تومن 

امروز رفتم رفاه یه سری لوازم واقعا ضروری مثل دستمال کاغذی شامپو سس مایع دستشویی و یک کیلو گوشت گوسفندی که 140 بود کلش شد 450 تومن 

یه سری حبوبات هم دیروز خریدم شد 100 تومن 

یعنی تا اخر برج 200 تومن برامون مونده 

پس چطوری شما با یه تومن با بچه میگذرونید؟؟

ما تهران هستیم 

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما گوشت گوسفندی نمیگیریم😁😁😁

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2731

سلام یه سایت خرید اینترنتی هست که کلی اجناس خونگی و سنتی و باحال داره که طبیعی و ارگانیک و سالمن،  من ازش خرید میکنم کلی تخفیف روی اجناسشون میدن،  

بزن روی لینک زیر و برای خرید اولت 30/000 تومن هدیه بگیر 👇

https://basalam.com/user/N43d/invite/app

وا ماهی ی تومن اونم تو تهران مگ داریم ؟؟؟؟من بابام ماهی ۴ ملیون ب بالا حقوقشه بعد جااب اینجاست شهرستانی هستیم تمام وسیلها از خوراک تا پوشاک گرفته قسطی میاریم .بعد دوردز بعد حقوق پول نون هم نداریم .

2738

من با تخفیفای او کالا خرید میکنم 

بعد همیشه از یه جا خرید نمیکنم قشنگ میرم میگردم هر چی تره بار نزدیک خونمونه 

قدیم با اسنپ مارکت خرید میکردم ولی الان با او کالا 

چند ماه دیگم هر اپی که تخفیف بده😂

من هیچ وقت داخل این تایپکها نبودم. ولی چزا تو هین میکنی؟؟؟ ادم وقتی مجبور باش از نیازهای دیه میزنه ...

دقیقا منم سوالم اینه از چه نیازهای؟ 

منم فقط لوازم ضروری میخرم یعنی تازه خیلی چیزها هم این ماه احتیاج داشتم مثل رب و روغن اونا رو نخریدم 

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

عزیزم خیلیا هستند که فقط با یارانه اعضای خانوادشون زندگی میکنن.

فقط نون خالی میخورن . کسی که برام تعریف کرد آدم درستی هست . پستش منطقه محروم بود میگفت فقط نون و رب میخورن

2706